Afyon Evde Ek İş Fırsatları 2023

Afyon evde Ek İş Fırsatları

Afyon ilinin ekonomisi sanayi ve anlamında mermerciliğe dayalıdır. Binlerce yıldır bu şehirde mermercilik yapılmaktadır. Bölgenin zengin ocaklarından çıkarılan, işlenen mermer blokları, gerek ülkemizin gerekse dünyanın birçok ünlü eserine estetik değer katmış ve katmaya devam etmektedir. Mermercilik dışında Afyon, oldukça zengin bir mutfağı bünyesinde barındırmaktadır. Bulgur yemekleri, sakala çarpan çorbası, çullama köfte, ilibada dolması, sulu köfte, göce tarhanası, nohut çöreği, göce köftesi ve tarhanası, Özbek pilavı, Afyon salatası, Afyon kebabı, şakşuka, paçik, zürbiye, keşkek ve Emirdağ güveci gibi birçok lezzet yer alır. Zaman zaman şehirdeki işler yeterli olmayabiliyor ve insanlar ek iş arıyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Afyon evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Afyon Ek İş Fırsatları

Paketleme işi: Şehir fark etmeksizin evde paketleme işleri yapabilirsiniz. Bu iş modelinde sektör olarak herhangi bir sınırlama yoktur. Üretilip satılan ürünler paketleme işleminde geçmek zorundadır. Giyim, teknoloji, gıda, ev gereçleri ve daha birçok sektör ve ürünün paketleme işlemini yaparak aylık 1500-3000 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. 

  1. Telefon kılıfı paketleme işi
  2. Plastik bardak paketleme işi
  3. Tükenmez kalem paketleme işi
  4. Çorap paketleme işi
  5. Tesbih paketleme işi
  6. Galoş paketleme işi
  7. Pipet paketleme işi
  8. Yara bandı paketleme işi

Diyarbakır evde ek iş fırsatları hakkında bilgi almak için: Diyarbakır Ek İş Fırsatları 2023

Montaj işi: Paketleme işlerinin ardından montaj işi gelmektedir. Bu modelde kalem, askılık ve mandal gibi ürünleri montajı yapılmaktadır. Fabrikalarda üretilen pek çok ürün demonte olarak üretilir. Bu ürünler fabrikalar tarafından dışarda monte ettirilir. Böylelikle birçok kişi evinde para kazanmış olur ve fabrikanın işleri kısa sürede halledilmiş olur. Bu iş modelinde ayda 2000 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. 

Etiketleme işi: Her satın alınan ürünün üstünde fiyat, yıkama vb etiketler vardır. Etiketleme işlemleri de firmaların eve gönderdiği işler arasındadır. Tekstil ürünleri, elektronik ürünler, ev gereçleri, mobilya, kişisel bakım ürünleri ve pek çok sektördeki ürünleri ev ortamında etiketleme işi yaparak aylık 2000 TL para kazanabilirsiniz. 

Davetiye işi: Düğün, sünnet, gezi, toplantı, kına, söz, nişan, nikah gibi pekçok organizasyon her zaman her yerde yapılmaktadır. Afyon organizasyon firmaları yoğun oldukları zaman davetiyelerin hazırlanması için dışarıdan yardım alırlar. Davetiye işi yaparak günlük 50 TL rahatlıkla kazanabilirsiniz. 

Temizleme & Kalite kontrol işi: Bu iş modeli çoğunlukla tekstil ürünleri ile alakalıdır. Tabii ki farklı sektörlerden de iş gelebilir. Ürünlerin üstünde görüntüyü bozacak çapak, iplik, kumaş parçası gibi parçalar varsa bunları temizlemeniz gerekir. Temizleme işlemi sırasında arızalı, kırık, yırtık veya başka bir sorun varsa kontrol etmelisiniz. Bu basit iş ile birlikte aylık 1600 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. 

Hediyelik eşya hazırlama işi: El işi hediyelik eşyalar son yılların modası haline gelmiştir. Bu işte bileklik, kolye, küpe, halhal ve saat gibi birçok hediyelik eşya ürününü evinizde yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar, hazırlayacağınız ürünün malzeme ve ekipmanları tarafınıza verilir. Gelen siparişe göre gerekli eğitimleri alacak ve nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Verilen işi günlük veya haftalık olarak tamamlayarak 300-400 TL haftalık ek gelir elde edebilirsiniz. 

Başvuru Nasıl Yapılır

Ekonomik olarak sorun yaşıyorsanız ve gün içerisinde boş vaktiniz varsa bu durumu ek işler ile değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Yukarıda sizlerle paylaştığımız iş modelleri ile aylık 1500-3000 TL arası ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu işlere başvuru yapabilmek için sosyal medya aracılığı ile bu işleri yapan firmalarla iletişime geçebilir ya da internet üzerinden ilan veren sitelere göz atabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak firmalarla yüz yüze görüşmeye gelebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Afyon evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umuyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarabilmişizdir. 

 

Bir cevap yazın