Home / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik Veren Kozmetik Firmaları
Bayilik Veren Kozmetik Firmaları
Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Kozmetik sektörü sanırım asla sona ermeyecek iş alanları arasında ilk beş içerisinde yer edinmektedir. Özellikle ülkemizde kozmetik açısından birçok farklı markanın satışı, çeşitli bayilik anlaşmaları üzerinden gerçekleştirmektedir. Bayilik veren kozmetik firmaları göz önüne alındığında da son dönemlerde önemli markaların kozmetik alanında gerçekten de ülke genelinde bayilikler vermeye başladığını görmüş olacaksınız.

Bu kapsamda bizler de sizin için bayilik veren kozmetik firmalarına dair bu alandaki en önemli olanları hakkında biraz araştırmada bulunduk.  Bu sayede hangi firma üzerinden ne şekilde adımlar atarak ilerleyebileceğinize dair iyi bir fikir sahibi de olabileceğinizi düşünüyoruz.

İşte bayilik veren önemli kozmetik firmaları

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik

Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik
Agarta Bitkisel Kozmetik Bayilik

1996 senesinde sektöre adım atan ve 2000 senesinde alanında bir hayli uzmanlaşan bu firma, resihi mantarı olmak üzere argan yağı, diş macunu, şampuan, yüz maskesi ve sabun vb türden her türlü ürünü sizler bu firmada bulabilirsiniz. Firma bayiliğini de ilgili işlemleri ve gerekli donanıma sahip olan her girişimciye verebilecek kapasitede. Kısa süre içerisinde gelişim göstermekte olan bu yapının içine dahil olarak sizler de bayilik açma imkanına erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünleriyle piyasada tercih edilen bir yapıda olan Agarta hem organik hem de kozmetik alanlarında hızla büyüyen bir marka haline dönüştü. Markanın merkezi ve kurulumu Ankara. Ankara’dan neredeyse tüm ülkeye yayılan bir girişimciliğe dönüşen bu oluşum için siz de bayilik alıp kendi sermayeniz üzerinden markanın ismini değerlendirebilirsiniz. Bu konuda gerçekten de farklı ürünleri kaliteli bir konumda satmakta olan ve içerisinde çeşitlilik açısından zengin kaynaklar bulunduran Agarta bitkisel formül ürünleri sizlerin

Tropike Bayiliği

Tropike Bayiliği
Tropike Bayiliği

Türkiye’de bayilik hizmetleri veren firmalardan birisi de Tropika. Özellikle de vegan kozmetik ürünleriyle bir hayli dikkat çeken bu firma, el kremleri, masaj yağları, hamilelik dönemi kremleri, anne-bebek için ilgili ürünler gibi birçok ürün satmaktadır. Bu ürünlerin kremlerini de rahatlıkla kendi bayiliğinizi açarak satabilirsiniz. Yani Tropika da bayilik veren önemli kozmetik firmaları arasında kendisini geliştirenlerdendir. Bu işleyişe dahil olma olasılığınız çok yüksek.

Prof Saraçoğlu Bayiliği – Mağazası Açmak

Son dönemlerde doğal sağlık ve kozmetik açısından sözüne en fazla güvenilen isimlerin başında gelmektedir Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu. Şuanda hali hazırda 23 mağazası bulunan Saraçoğlu’nun mağazalarının bayiliğini alabilirsiniz. Tabi bu aşamalarda belli başlı bir miktarı da gözden çıkarmanız gerekir. Ancak kozmetik alanında gerçekleştirmek istediğiniz bir girişimde en fazla verim sağlayacağınız türden ürünler ve gelişim de bu isim sayesinde mümkün hale gelebilmektedir.

Golden Rose Bayiliği

Golden Rose Bayiliği
Golden Rose Bayiliği

1983 senesinde kurulan Erkul Kozmetik, bugünkü ismi Golden Rose ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Oje üretiminde en başarılı üreticiler arasında yer alan Golden Rose, beş kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu rakam bile markanın bayiliğini aldığınız takdirde şekillenebilecek olan sonuçları kanıtlamaktadır aslında. Bu sebepten dolayı Golden Rose bayiliği ile ilerleyebilme olanağına erişim sağlayabilirsiniz. Tabii gerekli şartları yerine getirmeli, bu bayiliğin mevcut kurallarını detaylı bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Biota Bayiliği

kozmatik bayiliği
kozmatik bayiliği

2002 senesinde faaliyetlerine başlayan ve saç dökülmelerine karşı çözüm üreten sağlıklı ürünleriyle olumlu eleştiriler alan Biota, kozmetik alanında her geçen gün büyüme gösteren markalardan. Vitamin, bitkisel destek ürünleri, spor ürünleri, kozmetik, makyaj ve cilt bakımı gibi seçenekleri de bünyesinde bulundurmakta olan biota’nın bayiliğini satın alarak siz de ürünlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza sayısını her geçen gün arttırmakta olan bu markadan da verim sağlayacağınız bir bayilik düzeni elde edebilirsiniz.

Naturalive Bayiliği

kozmatik dükkanı açmak
kozmatik dükkanı açmak

İnternet üzerinden en fazla satış yapan doğal bitkisel sağlık, temizlik ve kozmetik ürünlerinden birisi olan Naturalive’in bayiliğini alarak kendi mağazanızı açabilirsiniz. Özellikle internette çok popüler olması bu markanın mağazalar üzerinden satış limitini de arttırmaktadır. Ki bu kapsamda bakıldığı zaman verimli bir şekilde belli bir düzeni ortaya çıkardığınız zaman markadan maddi açıdan reaksiyonlar sağlama imkanınız mümkün hale gelebilir.

Loris Parfüm Bayiliği

Son dokuz sene içerisinde yaklaşık 236 adet mağazaya ulaşan ve her geçen gün de yükselişini sürdüren Loris Parfüm, bu yıl içerisinde de yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 50 adet mağaza daha açma planında. Kozmetik sektörünün en istikrarlı markalarından birisi olan Loris, bayilik verme konusunda da titiz ilerlemektedir. Ancak mağaza açımında sizler sektörü kozmetikten yana ilerletmek isterseniz eğer, Loris markasını muhakkak göz önüne almanızı öneririz. Çünkü bu özel parfüm markası, üretiminden tutup da tercih edilebilirlik oranına kadar her daim üst noktaları göstererek faal kalmaktadır.

kozmatik bayiliği almak
kozmatik bayiliği almak

Mad Parfüm Bayiliği

Binlerce parfüm seçeneği ile birlikte oda kokuları, kişisel bakım ürünlerini de bünyesinde bulunduran Mad Parfüm, rağbet gören bir kozmetik markası halinde dönüşmüştür. Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmakta olan bu ürünün isim ve ürün hakkını alarak kendi mağazanızı açmanızı öneririz. Özellikle de lokasyon konusunda iyi bir konum tutturduğunuz takdirde de bu parfümden oldukça net sonuçlara ulaşma imkanınız da artış gösterebilir. Kozmetik ürünleri alanında en güvenilir firmaların başında gelmektedir Mad Parfüm. Bu sebepten dolayı da yatırım yapılmaya değer bir marka olmayı sonuna dek hak etmektedir.

Tüm bu saymış olduğumuz markaların yanı sıra sizler piyasada birçok farklı kozmetik firmasının bayilik hakkını alma şansı da bulabilirsiniz. Öyle ki kozmetik sektörü her geçen gün büyüme ve ilerleyiş gösteren bir yapıda. Kadınlar, ev hanımları ve son on sene içerisinde erkeklerin de günden güne rağbet gösterip tüketim alanına girdiği bu sektörde, iyi bir bayilik ile satış miktarınızı kısa süre içerisinde iki katına ulaştırma olanağınız çok fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir