DeFacto Bayilik Başvurusu ve Şartları

defacto

Defacto Bayiliği Almak

Tekstil sektörünün ünlü markalarından bir tanesi olan Defacto giyim mağazası bayiliği siz yatırımcılara yeni bir iş kurmak yönünden iyi birdüşünce bulunabilir. Defacto mağazası ile ilgili bulgular ve Defacto bayilik şartları içerisinde bu yazımıza bir göz atın derim.

Defacto Hakkında

2003 seneninde Türkiye’de kurulan Defacto giyim mağazası Akdeniz modası başlığıyla ürünlerini beğniye tanıttı. Günümüze kadar bu çizgisini bozmayan Defacto, kendisine has moda çizgisiyle kendisine bir kitle yaratmayı da muvaffak oldu.

Özellikle jean giyimine karşı olan ve bu hususta reklam kampanyaları düzenleyerek dikkatleri çekmeyi muvaffak olan Defacto, keten ve kumaş pantolonları müşterilerine sevdirdi. Bütün bunların tesiriyle son zamanlarda 236 mağazaya ulaşmayı muvaffak oldu. Bununla da kalmayarak Türkiye’nin giyim sektöründeki 2. büyük marka zinciri olma başarılı olmasını gözler önüne serdi. Mağazacılık anlayışı da kendisine has olan markanın Akdeniz esintileri konseptiyle rahat ve kolay dizaynlar kullanması müşterinin alakasını çeken bir farklı konu.

Şubelerini bilhassa basit ulaşılan yerlerde, alış veriş merkezlerinde, canlı caddelerde açan marka, müşteri portföyüne de ehemmiyet vermektedir. Bu özellikleriyle ferah erişebilir bir kimliğe sahip olması da tabi kaçınılmaz bir vaziyet. Bütün bu pozitif özelliklerinin yanında fiyatların da epey makul olması, her kesim müşteri içerisinde Defacto’yu cazip bir tercih durumuna oluşturmaktadır. 2003 senesinde çıktığı yolculukta güvenilir adımlarla gelişen Defacto, bu gün alış veriş deyince akla gelen ilk isimlerden birisi.

Defacto Bayiliği Karlı mıdır?

Defacto bu gün bundan sonra dış piyasaya da açılmaya başlayarak ve para havuzunu büyütmüştür. Şirket potansiyel olarak bugüne kadar olan ivmesiyle de henüz da büyüyeceğini işaret etmektedir. Ana imalat büroyu İspanya’da olan şirket, satış uygulanan ülkeye makulürünler sergilemekte de oldukça yetenekli. Bu sene nihayetinde Irak’ta 5, Kazakistan’da 12, Mısır’da 2 ve Belarus’ta 1 mağaza açılması planlanıyor. Bu büyümeyle markanın bilinirliğinin yükselmesi da epey karlı bir iş olacağının göstergesi.

Defacto Bayiliği Ne Şekilde Alınır?

Defacto, kendisi konseptine makul yerlerdeki mağazaları seçenek etmektedir. Bunların dışında devasa mağazalara tekilce ürün satışı içerisinde destur de verilebilmektedir. Bütün şartları görüşebilmek içerisinde Defacto’yla birebir iletişime geçmeniz gereklidir.

İletişim

Defacto Perakende Ticaret A.Ş.

Defacto Plaza Basın Expres Yolu Bahariye Caddesi No:31 34303 Halkalı/İstanbul

Telefon:444 2715

Bir cevap yazın