D&P Parfüm Bayiliği Almak

Türkiye’de son zamanlarda en göze çarpıcı açık parfüm firmalarından olan D&P parfüm bayilik veriyor. 1999 senesinde Ankara’da kurulmuş olan DP Parfüm, şu zamanda Türkiye’nin 70’den fazla ilinde yüzlerce franchise noktası bulunmaktadır. Bu süreçte firma bayilik sistemini açık şekilde tutuyor.

Türkiye’de açık parfüm işi kazançlı olduğu gibi dikkat çeken bir iş koludur. Sürekli yeni kampanyaların yer aldığı sektörde çok uygun fiyatlara kendi mağazanızı kurabiliyorsunuz. Ayrıca ciddi bir deneyime sahip olmadan giriş yapabilecek olduğunuz bu iş kolunda ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

D&P Parfüm bayiliğini alabilmeniz için ilk olarak bulacağınız lokasyonun minimum 10 m2 olması gerekmektedir. Bu sayede 30 bin lirayla sizde kendi D&P Parfüm bayinizi açabilirsiniz.

D&P PARFÜM BAYİLİK İLETİŞİM

Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2 / A Yenimahalle Ankara-Türkiye
Tel: 90312 387 53 53-Pbx
Faks: +90312 387 53 54

D&P PARFÜM Üretim Aşamaları

Kalite kontrol

İşlenmekte olan hammaddeler uygun ortamlarda hazırlandırılıp dinlendirildikten sonra performans testinden geçiyor ve otomatik olarak üretime gönderiliyor. Son derece hassas bir şekilde ve steril olarak kapalı ortamda dolumu gerçekleştirilmekte olan şişeler kapaklanma işlemi için ikinci bölüme aktarılmaktadır.

Valf ve Kapaklama

Bu yerde valf ve kapaklanma otomatik şekilde yapıldıktan sonra ürünler çıkışa doğru yönlenmektedir.

Kontrol-Check

Banttan çıkmakta olan ürünler kapak kodlarıyla sınıflarına göre kontrol edilmektedir. Bu aşama esnasında satışa hazır olan ürünler son sefer kontrol edilip etiketlenmek üzere lojistik departmana gönderilmektedir.

Kalite kontrol

Üretimden satışa doğru gelen parfümler, sınıflarına göre etiketlenerek ambalajlanmaktadır. Bütün bu aşamalar kimyagerler tarafınca titizlikle izlenmektedir.

Deodorant ve Oda kokuları

Bu bölümde ürünlerin üretim aşaması parfümde olduğu şekildedir. Şişe parfümden ayrı olarak ortamlarda fakat aynı yol ile üretime devam etmektedir. Tek farkı tüplere basılmasıdır.

İlk giren İlk çıkar

Ambalajlanmış olan ürünler üretim serilerine ve tarihlerine göre sıralanır sevke hazır şekle getirilmektedir. Tüm ürünlerde sev sıralaması üretim tarihi öncelikli olarak yapılır.

“D&P Parfüm Bayiliği Almak” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın