En Yeni 5 İş Fikri

drone kiralama

Sizlere en yeni trend 5 iş fikri sunuyoruz. Yeni trendler değişim gösteriyor ve trendler değişime bağlı bir şekilde yeni popüler işler ortaya çıkartıyor. Popüler iş fikirlerine hemen girmeniz hızlı bir şekilde kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır. Verecek olduğumuz yeni iş fikirleri piyasada tam oturmuş işler olmayıp, sektörel olarak her an kayıpların oluşacağı bir sorundur. Bundan dolayı risk düzeyine göre sizlerde yatırımlarınızı ona göre yapabilirsiniz.

Yaşlı Bakımı

Yıllardan beri hizmet içerisinde olan yaşlı bakımı yatırım yapılabilecek sektörlerden bir tanesidir. Bir yaşlı bakım merkezinin açılması ortalama 500 bin lira sermaye gerektirmektedir. Fakat kısa süre içerisinde iyi gelir ve ciddi yükselme sağlayabilecek olduğunuz bir iştir. Yaşlı bakım merkezi açmak istiyorsanız eğer rekabetin düşük olduğu şehirleri tercih etmelisiniz, öncelikle olarak bu şehirlere yönelerek oradaki ihtiyaçları karşılamak adına güzel projeler oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya artık bir çok insan için olmazsa olmaz haline gelen sosyal bir platformdur. Sosyal medya konusunda profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan bir çok firma bulunmaktadır. Ancak Türkiye’de bu konu üzerinde ciddi atılımlar bulunmamaktadır. Sadece bir ünlü insan bile sosyal medya danışmanlığı için aylık ortalama olarak 3 4 bin lira civarı harcama yapmaktadır. Kısa süre içerisinde önemli referanslar

vererek sizlerde sosyal medya uzmanı olabilirsiniz.

Yazılım Okulu

Yazılım artık son çağın vazgeçilmeyen mesleklerinden bir tanesi haline geliyor. Bundan dolayı çocukların ebeveynleri ve gençler yazılım öğrenmek adına yoğun saatler uğraş gösteriyor. Eğer sizlerde yazılım konusunda uzman olduğunuza güveniyor ve eğitim verebilecek seviyedeyseniz sizlerde yazılım okulları açarak öğretime başlayabilirsiniz. Bir yazılım okulunu açmak çok düşük sermaye gerekmektedir. Buradaki önemli faktör ise meslektir. Yazılım okullarınızda sertifika vererek işinizde başarılı hale gelebilir ve adınızı duyurabilirsiniz.

Drona Kiralama

drone kiralama
drone kiralama

Dronelere artık ihtiyaç günden güne artıyor. Düğünler için bile artık insanlar drone kiralama haline geldi. Bundan dolayı düğün sahipleri bir drone satın almak yerine kiralamayı tercih ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de drone kiralama hizmeti veren bir çok insan yer almakta olup, diğer illerdeki bu ihtiyacı da sizler karşılayabilirsiniz. Reklam olarak sosyal medyadan hizmet sağlayarak güzel şekilde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Fakat güvenlik konusunda mutlaka önlem almanız gerekmektedir. Basit bir sözleşme yaparak bu konuyu da ortadan rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

Çeviri Hizmetleri

Dünya artık günden güne global hale geliyor ve bundan dolayı çeviriye ihtiyaç daha fazla artıyor. Artık bir çok basit oyunlar bile 10 20 dilde piyasaya sürülmektedir. Bundan dolayı çeviri hizmetlerine olan ihtiyaç daha da artacaktır. Sizlerde bir çeviri ofisi açarak internet üzerinden çok fazla şekilde iş alma şansı yakalayabilirsiniz. Büyük şehirlerde lokal bazda şirketler ile görüşerek devamlı bir şekilde iş alabilirsiniz. Bir çok ithalat – ihracat yapmak isteyen firmalar bu konuda çevirmen aramaktadır.

Bir cevap yazın