Evde Babet Çorap Paketleme İşi

Evde Babet Çorap Paketleme İşi

Artık kış iyice kapıya dayandığı için ne giydiğimize dikkat etme zamanı geldi. Havaların ciddi bir şekilde soğuması ile pek çok hastalık kendini tekrar göstermeye başladı. Hastalanmamak için sıkı giyinmek ve özellikler ayaklarımızı sıcak tutmamız gerekir. Soğuktan korunmak için kullanılan çoraplar dışında giyim tarzına göre tercih edilen çoraplarda varır. Kıyafet yada ayakkabı tarzına göre farklı çorap çeşitleri tercih edilir. Örneğin babet çorap bunlardan birisi. Giyilen ayakkabı yada kıyafete göre farklı babet çorapları giyilir. Zaman zaman babet çorap üretimi yapan firmalar yoğun dönem yaşayabiliyor. Bu dönemde de evlere ek iş vermeyi tercih ediyorlar. Biz de bu yazımızda sizlere evde babet çorap paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Babet Çorap Nedir?

İpek, pamuk ve yün gibi çeşitli ipliklerden yapılan giysiye çorap, sadece ayak kısmını kavrayacak şekilde üretilenlere ise babet çorap denmektedir. Giyilen ayakkabıya veya kıyafete göre babet çorap kullanılabilir. Evde birkaç saatinizi ayırarak babet paketleme işinden ayda 1000-2000 TL arası ek gelir elde edebilirsiniz. 

Babet Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Erkek ve kadın babet çorapları karışık olarak size verilir. İlk bakışta kolay gibi gözükmese de çorapların etiketlerinde E ve B harfi bulunur. BUraya bakarak kolay ve hızlı bir şekilde ayırma işlemi yapabilirsiniz. Ayırma işleminden sonra ayak şeklindeki karton kalıpların üstüne bir çift olacak şekilde çorapları yerleştireceksiniz. Kalıplardan çıkmasın diye iğne ve iplik ile uç kısmında iki defa olmak üzere hafifçe dikiş atıp işi tamamlayacaksınız. İşlemi biten ürünlere kadın ve erkek olarak ayrılmış kolilere yerleştirerek paketleme işini tamamlamış olacaksınız. 

Evde Kartela paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Kartela Paketleme İşi 

Babet Çorap Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır? Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu işi hızlı bir şekilde yaptığınız zaman ayda 1500-2000 TL arası ek gelir elde edebilirsiniz. Tamamen sizin el beceriniz ile alakalı bir durumdur. Firmalar, çoğunlukla adet başına ödeme yapar. Ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız. Eliniz işe alıştıkça yaptığınız iş sayısı da doğal olarak artacaktır. 

Evde babet çorap paketleme işi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız evlere ek iş ilanı veren sitelere göz atmanız gerekir. Bu tarz siteler aracılığı ile çorap paketleme işi yapabilirsiniz. Direkt olarak firmalar ile görüşmeye de gidebilir veya sosyal medya platformları aracılığı ile iş arayabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde babet çorap paketleme işi hakkında bilgi verdik. Diliyoruz ki sizlere yararlı olacak bir içerik ortaya koymuşuzdur. Hayatta başarılar diliyoruz!

 

“Evde Babet Çorap Paketleme İşi” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın