Evde Kartvizit Paketleme İşi

Evde Kartvizit Paketleme İşi

Günümüzde firmalar, kurumsal kimliklerini daha iyi bir şekilde yansıtmak amacı ile kartvizit çıkarırlar. Bu şekilde hem firmalarının kalitesini yansıtmış olur hem de insanların firmalarına, çalışanlarına daha kolay bir yoldan iletişime geçmesini sağlamış olurlar. Peki bu kartvizitler aracılığı ile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde kartvizit paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bu ek iş modeli hakkında bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Kartvizit Nedir? Kartvizit Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Firmaların, logo, slogan, telefon ve adres bilgilerinin bulunduğu farklı tasarım ve çizgiler ile renklendirilip süslendirilen selefonlu veya selefonsuz olan kartondan yapılan ürüne kartvizit denmektedir. Bir şirket ya da birey ile ilgili ticari bilgileri taşıyan kart olarak da tanımlayabiliriz. İlk kartvizit ise 17.yüzyıl Avrupasında ortaya çıkmıştır. O zamanlar insanlar, kartvizitler ile evlerinin yolunu tarif ediyorlardı. 

Seri üretim olarak üretilen kartvizitleri evinizde oldukça kolay bir şekilde paketleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Ofset ve matbaalar aracılığı ile size getirilecek olan binlerce kartvizit vardır. Paketleme yapmadan önce karışık olan kartvizitleri tek tek ayırmalı ve 100 adet olacak şekilde paket lastiğe saracaksınız. Firmaların kartviziti farklı renk ve tasarımda olacağı için ayırt etmekte zorlanmazsınız. 100 adet hale getirdiğiniz kartvizitleri daha sonra ufak kutulara yerleştireceksiniz. Son olarak ise kutuladığınız kartvizitleri, firmaların markasının olduğu kolilere koyarak paketleme işlemini tamamlayacaksınız. 

Görevli kişi, işi size verdikten sonra kutulama ve paketleme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde size gösterecektir. Bu süreçte ihtiyacınız olan bütün araç gereçlerde firma tarafından ücretsiz bir şekilde size verilecektir. Firma görevlisi, günlük olarak tamamlanan işleri sizden alacak ve ödemenizi elden yapacaktır. 

Paketleme işi eleman arayan firmalar hakkında bilgi edinmek için: Paketleme İşi Eleman Arayan Firmalar

Kartvizit Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu iş modelinde sizlere günlük 5-10 bin adet kartvizit verilir. Belirtilen kotadaki ürünleri sorunsuz bir şekilde teslim ederseniz günlük 50 TL ödeme alabilirsiniz. Bu da ayda 1500 TL ek gelir demektir. Firma sizden memnun kalırsa her gün sizlere iş getirecektir. Bu noktada işinizi doğru ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerçekten önemlidir. 

Evinizde kolay bir şekilde herhangi bir zorluğa katlanmadan paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız internet üzerinden evlere ek iş veren siteler aracılığı ile bu model işlere başvurabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde kartvizit paketleme işi hakkında bilgi verdik. Umarız siz kıymetli okuyucularımız için bilgilendirici ve yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!

 

Bir cevap yazın