Evde Kına Paketleme İşi

Sizlerde eğer evinizde oturup ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ek iş yapmak çok zor bir yetenek değildir. Bu tarz ek işlerle yüksek gelirler elde etmeniz oldukça mümkündür. Bir çok insan evine destek olmak amacıyla bu tarz işlere atılmıştır. Araştırmalara göre kına paketleme işi yapmakta olan kişiler aylık 1000 2000 lira arasında kazanç elde ediyor. Ülkemizin sürekli gelişmesi ile evde iş imkanları bir hayli artış göstermektedir.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yaz sezonunda düğünlerin vazgeçilmez ürünü olan şüphesiz kınadır. Düğün öncesinde yapılmakta olan nikah ve kına törenlerinde mutlaka dağıtılmaktadır. Dekorlu kutular içerisinde sürekli konulmaktadır. Yapımı ise çok basittir. Firma ile anlaşarak işi alıp, hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Anlaştığınız firma size malzemeleri gönderir ve sizlerde paketlemesini vaktinde yaparak teslim edersiniz.

Farklı bir şekilde ise kendiniz aktardan yeteri kadar kına alarak, evde paketleme yapıp pazarlayabilirsiniz. Paketlerini kendiniz özel olarak tasarlayabilir ve çekici bir görünüş kazandırabilirsiniz. Albenisi olan ürünler peynir ekmek gibi gitmektedir. Sizlerde çevrenizi kullanarak bu ürünleri kolayca satabilirsiniz. Organizasyon firmaları ile anlaşma sağlayıp, yapmış olduğunuz ürünleri kolayca satmanız mümkündür

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Bizler sizleri iş veren ile buluşturmak için bu konuyu açarak, ek iş fikirleri çatısı altında topluyoruz. Firmalar ile anlaşma yapmak sizin elinizdedir. Bulunmakta olduğunuz bölgede bir araştırma yapabilirsiniz. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız, firmalara ulaşmanız çok kolay olacaktır. Dilerseniz yazımızın altında yer alan yorum bölümünden ad, soyad, ekip sayınız ve sizlere firmaların ulaşabileceği bir mail adresinizi bırakabilirsiniz. Şayet firmaların yazımızı okuması doğrultusunda, sizlere ulaşma ihtimali olacaktır.

“Evde Kına Paketleme İşi” üzerine 2 yorum.

  1. Evde paketleme işine çok ihtiyacım var. Bu işi eşimle birlikte yapacağız. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Çorum’da yaşamaktayız.

Bir cevap yazın