Evde Sigara Filtresi Paketleme İşi

Evde Sigara Filtresi Paketleme İşi

Evde sigara filtresi paketleme işi hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Genellikle ev hanımları, ev işlerinden kalan vakitlerini değerlendirmek için ek iş yapmak istiyor. Tabii ki öğrencilerde bu tarz işlere ilgi duyuyor. Biz de bu yazımızda evde sigara filtresi paketleme işiyle ilgili size bilgi vereceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Sigara Filtresi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sigara filtresi, sigarada olan zifir, nikotin ve karbonmonoksit gibi zararlı maddeleri bir miktarda olsa süzen, sigaranın kendi filtresine takılıp kullanılabilen ufak bir şeydir Tekellerde veya büyük marketlerde paket halinde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bir paket içerisinde 30-50 adet arası filtre vardır. Bu filtreler satışa sunulmadan önce kolay birkaç adımdan oluşan paketleme sürecinden geçer. Bu paketleme işlerini evde yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz. 

Bu iş aslında oldukça basittir. Firmaların site vereceği filtreleri, temiz ve sağlıklı bir ortamda eldiven kullanarak kutulara yerleştirmeniz gerekmektedir. Bu işte dikkat edilmesi kesin olan 2 kural vardır. İlki paketleme işini yapacak kişinin eldiven takması, ikincisi kutuya koyduğunuz filtre adedi. Eksik veya fazla koymanız durumunda bir daha bu işi alamayabilirsiniz. Kutuların üstünde yazan sayılara göre yerleştirme yaparak paketleme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Akşam evde yapılabilecek işler hakkında bilgi edinmek için: Akşam Evde Yapılabilecek İşler

Evde Sigara Filtresi Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Paketleme işinde sabit gelir beklemek doğru değildir. Her firmanın bu iş için ödediği miktar farklı olabilir. Ödeme yöntemleri de aynı şekilde farklı olabilir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse aylık 1500-2000 TL arası ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş tamamen sizin el hızınıza ve işlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına bağlıdır. 

Evde sigara filtresi paketleme işi yapmak istiyorsanız internet üzerinden ek iş veren sitelere göz atabilirsiniz. Direkt olarak bu iş ile ilgilenen firmalar ile görüşmeye gidebilirsiniz. Tabii ki sosyal medya platformları aracılığı ile de bilgi bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ekipmanlar firma tarafından sizlere verilecektir. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde sigara filtresi paketleme işiyle ilgili verdik. Diliyoruz ki sizler için yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!

 

“Evde Sigara Filtresi Paketleme İşi” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın