Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi 2023

Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi

Takı, aksesuar ve mücevherler özellikle kadınların vazgeçemedikleri eşyalar arasındadır. Küpe, bilezik, bileklik, halhal, gözlük ve daha pek çok takı ve aksesuar ürünü kadınların gündelik hayatta kullandıkları ürünlerdir. Bu kadar çok ürünün olduğu yerde düzen için takı askısı gerekmektedir. Takı askısı aynı zamanda gelir kaynağı olmaktadır. Biz de bu yazımızda evde takı askısı montaj ve paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

Takı askısı, kadınların takılarını ve aksesuarlarını düzenli bir şekilde muhafaza etmeye yarar. Pek çok göz, askı ve bölmeden oluşmaktadır. İmalat aşamasının ardınnda montaj ve paketleme işi uygulanmaktadır. Bu iş evlere ek iş olarak fabrikalar tarafından gönderilmektedir. 

Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Montaj ve paketleme işleri zaman alan zahmetli işlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenden ötürü fabrikalar bu işlemleri yaparak zaman kaybetmek istemez. Yani evlere ek iş veren firmalar ile anlaşırlar ve bu işleri dışarıda yaptırırlar. 

Takı askısının montaj ve paketleme işlemi oldukça kolaydır. Her parçanın üstünde montaj için vida yerleri vardır. Tarafınıza gönderilecek olan askı modelleri 7-10 parça arasında olacaktır. Takı askılarının 2 uzun demir parçası olur. Bu iki parçanın uçlarına ürünü asabilmek için plastik L şeklinde askılar takıp demir parçasına vida ile tutturacaksınız. Uzun demirlerin diğer ucuna yani altta kalacak kısmına ufak sepet şeklinde gözlük yada benzeri aksesuarları koymaya yarayan parçayı vidalayacaksınız. Demir parçaların orta kısımlarına ise küpe, şal, fular, kemer, çanta, bilezik, kolye yada bileklik ürünleri koymak yada takmak için gerekli olan diğer parçaları vidalayıp montaj işlemini tamamlayacaksınız.

Montajı biten takı askısını temizlik bezi ile sildikten sonra şeffaf poşete koymanız gerekir. Hemen ardından bu poşeti de ürünün özel kutusuna koymalısınız. Kutu içine firma kartvizitine de koyarak ağız tarafını para bandıyla bantlayıp kapatmalısınız. İşlemleri biten kutuları, kolilere koyarak işi bitirmiş olacaksınız. 

Bu işi tamamlama sürecinde gerekli olacak eşyalar firmalar tarafından size herhangi bir ücret istenmeden verilecektir. 

Takı aksesuar yaparak evde para kazanmak fikri hakkında bilgi edinmek için: Takı Aksesuar Yaparak Evde Para Kazanmak

Malzeme ve ekipmanların listesi şu şekildedir;

  1. Vida
  2. Somun
  3. Tornavida
  4. Eldiven
  5. Para bandı
  6. Koli
  7. Koli bandı
  8. Maket bıçağı
  9. Montaj için demir çubuklar

Evde Takı Askısı Montaj ve Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır?

Bu iş kolay gibi gözüken ancak zaman alan yorucu bir iştir. Bunun bilincinde olan fabrika ve firmalar ödeme konusunda bonkör davranırlar. Firmalar, haftalık 1000 adet ürünün montajı ve paketlenmesi için ürünleri size verirler. 

Hafta sonları verilen işleri gelip sizden alırlar. Verilen işi sorunsuz bir şekilde tamamladığınız zaman haftalık 750 TL kazanabilirsiniz. Yani ayda 3000 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar sizden memnun kaldıkları süre boyunca düzenli olarak iş getirmeye devam ederler. Yıllardır evinde bu işi yaparak geçimini sağlayan bir çok kişi vardır.

Başvuru Nasıl Yapılır

Evde takı askısı montaj ve paketleme işi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız sosyal medya platformları aracılığı ile bu işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde bu işi veren firmalar ile doğrudan görüşmeye de gidebilirsiniz. İnternet üzerinden ek iş veren sitelere de göz atmayı mutlaka unutmayın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için evde takı askısı montaj ve paketleme işi hakkında bilgi verdik. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!

 

Bir cevap yazın