Göçmen Börekçisi Bayiliği Almak

İsim hakkı için herhangi bir bedel istemeyen bir börek firması olan Göçmen Börekçisi bayilik vermeye devam ediyor. Uygun franchising avantajı ile donatılmış olan bir sistemle Türkiye’nin her noktasına bayilik vermekte olan Göçmen Börekçisi, halihazırda şu anda 70 satış noktasına ulaşmıştır.

Türkiye üzerinde alternatif kahvaltılık sektöründe yer almayı düşünenler için en uygun franchise fırsatı sağlamakta olan Göçmen Börekçisi bayilik vermektedir. Firmadan bayilik alabilmek için ortalama olarak 200 bin liralık bir yatırım sermayesine ihtiyacınız olacaktır. Bu kapsam içerisinde firma yatırım bedeli sözleşmesinin tamamlanmasından sonra anahtar teslim şeklinde şube kurulumu gerçekleştiriyor.

2004 senesinde kurulmuş olan Göçmen Börekçisi Kocaeli, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Denizli illerinde yer almakta olan şubeleriyle hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır. Türkiye’nin her noktasına yayılmayı düşünen ve yurt dışına da ciddi bir büyüme projeler hazırlamakta olan firmanın franchise sistemin kazançlı bir iş fikri olarak değerlendirebilirsiniz.

Peynirli, kıymalı, patatesli gibi bir çok börek çeşidini bünyesinde barındırmakta olan firmada ortalama olarak kar marjı yüzde 40 civarındadır.

Göçmen Börekçisi İletişim

Adres: Yarımca Mimar Sinan Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 373 Körfez / KOCAELİ

Telefon: 444 4 964

Bir cevap yazın