Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar 2023

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalar 2021

Dünya genelinde yaşanan corona virüs pandemisi nedeni ile birçok iş ve işyeri sekteye uğradı. Tiyatro, sinema ve konser gibi etkinlikler uzun süre boyunca yapılamadı. Fabrikalarda da büyük sorunlar yaşandı. İşlerini aksatmadan devam ettirmek isteyen firma ve fabrikalar, bitiremedikleri işlerin bir kısmını anlaştıkları kişinin evlerine göndererek yaptırma kararı aldı. Paketleme, kutulama ve montaj gibi işleri kargo ile evlere göndermeye başladılar. Biz de bu yazımızda kargo ile evlere iş gönderen firmalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız vakit kaybetmeden başlayalım. 

Kargo ile Evlere Paketleme İşi

Birtakım ürünler, satışa sunulmadan önce paketlenmelidir. Özellikle gıda ve sağlık ürünlerinin paketlenmesi gerekir. Günlük hayatta kullandığımız birçok ürün ambalajlı veya paketlidir. Alınan tedbirler sonucu pek çok ürünün paketleme işleminde aksaklıklar ortaya çıkmaya başladı. Durum böyle olunca kargo ile evlere paketleme işi gönderme yöntemiyle bu problem çözülmeye başladı. 

Bu işi veren firmalar, paketleyeceğiniz ürünün yanında bu süreçte kullanacağınız bütüm malzeme ve ekipmanı ücretsiz olarak tarafınıza ulaştıracaktır. Ayrıca ürünleri nasıl paketlemeniz gerektiği ile alakalı bir liste ve örnek paketlenmiş numune tarafınıza gönderilecektir.

Takıldığınız veya anlamadığınız bir durum olduğu zaman firmaların iletişim numarası aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Bu paketleme işlerinden işlerin adedine göre haftada 500-800 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Paketleme işlemini bitirdikten sonra, ürünleri firmaların size gönderdiği kargo ile göndereceksiniz. Kargolar, firmaya ulaştıktan sonra ödemeniz banka havalesi veya PTT havalesi olarak tarafınıza gönderilecektir. 

Kabin memuru nasıl olunur sorusunun cevabını öğrenmek için: Kabin Memuru Nasıl Olunur? (Host, Hostes)

Firmaların size kargo ile göndereceği paketleme işlerinin listesi;

 1. Çorap paketleme
 2. Kalem paketleme
 3. Maske paketleme
 4. Plastik bardak paketleme
 5. Yara bandı paketleme
 6. Tesbih paketleme
 7. Telefon kılıfı paketleme
 8. Pipet paketleme
 9. Galoş paketleme
 10. Saat pimi paketleme

Kargo ile Evlere Montaj İşi

Birçok firmanın eve kargo ile gönderdiği bir diğer iş modeli ise montaj işidir. Genellikle mobilya firmaları bu işi vermektedir. Mobilyacılar haricinde demir ve metalden ürün imalatı yapan firmalarda montaj işi verebilir. Montaj işleri de paketleme işinde olduğu gibi basittir. Çoğunlukla iki parçayı birbirine tutturmak veya vidalamak-bağlamak gibi kolay işler yapılır. Montaj işinde ürün başına ödeme alırsınız. İşin zorluğuna ve adedine göre 0.10-0.20 kuruş arasında hesap yapılır. 

Firmaların size göndereceği montaj işlerinin listesi;

 1. Abaküs montajı
 2. Gırgır montajı
 3. Mandal montajı
 4. Kalem montajı
 5. Kalorifer peteği fırçası montaj işi
 6. Kağıt havluluk montaj işi
 7. Kravat askısı montaj işi
 8. Tabaklık montaj işi
 9. Takı askısı montaj işi

Kargo ile Evlere İş Gönderen Firmalara Başvuru Nasıl Yapılır

Bu tarz işler ile ilgilenen firmalara sosyal medya aracılığı ile ulaşarak başvuru yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde direkt olarak görüşmeye giderek de başvuru yapabilirsiniz. Evlere kargo ile gelen işlerle oturduğunuz yerden para kazanarak aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için kargo ile evlere iş gönderen firmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Farklı bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!

 

Bir cevap yazın