Oto Galeri Açmak

Belirtelim ki fazlaca yüklü miktarda sermayeniz bulunuyor ve ne iş yapacak olduğunuzun kararını veremiyorsunuz. Sermayenizi kullanarak vasıta alım ve satım işine girebilir satacak olduğunuz araçlardan 1000 – 5000 TL kar elde edebilirsiniz. Birikimlerinizi hiç harcamadan alıcı ve satıcıyı buluşturarak ciddi derecede komisyonlarda kazanabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunanların arabalarını iş yerinizin önüne koyarak ve belirttiğiniz fiyatlar üzerinden satarak bu işe başlamanız mümkündür.

Oto alım satımı yapar iken bir yandan da araç sektörü içerisinde olmanızı fırsat bilerek 2. el araçlarınızı kiraya verebilir, böylece hem oto alım satımı yaparak hatta RENT A CAR işi yaparak karınıza kar katmış bulunursunuz.Arabalarınızı geometrik diziler durumunda kiralamayı eğer becerebilirseniz, satmaktan elde edeceğiniz karın minimum 4 katını bünyenizde yer alan arabaları kiralayarak elde edebilirsiniz.

Her işte bulunduğu gibi kesinlikle bir riziko etkeni olduğunu unutmamalıyız. Ne iş olursa olsun inşa etmeyi düşündüğünüz iş için ilk olarak fiyat analizi ve iş konumunu açtıktan ardından karşınıza çıkabilecek aksilikleri ön görebilmeniz de yarar bulunmaktadır. Bu ön görünüz ileride karşılaşacağınız sorunlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır. Araç alım satımı işinde kararlıysanız en fazla karın bulunduğu vasıtalar ticari vasıtalar olduğunu dip not olarak geçmek isterim.

Bir cevap yazın