Otomat Cihazı ile Para Kazanma

Otomat Cihazı ile Para Kazanma

Girişimcilik, hayatımızın her alanında bizlerin para kazanması için gerekli iş türlerinden bir tanesidir. Bu yazımızda da sizlere farklı bir girişimcilik türünü anlatmak istiyorum. Birçok kişinin merak etmiş olduğu otomat işi yaparak para kazanma girişimini anlatmak istedim. Hem kendi bilgilerimi hem de araştırmış olduğum bilgileri paylaşarak sizleri bu konuda aydınlatmak istiyorum. Dilerseniz otomat cihazı ile para kazanma adımlarına geçerek bizleri nelerin beklediğine kısaca bir göz atabiliriz.

Otomat Cihazları

Otomatlar, para ve kredi kartları ile otomatik bir şekilde hizmet veren cihazlardır. Günümüzde birçok AVM, hastane, fabrika gibi birçok alanlarda bizleri karşılamaktadır. İnsansız olarak hizmet vererek çalışma sağlaması, birçok yönden avantaj olarak bilinmektedir. Kullanıcılara ufak atıştırmalıklar, içecekler, oyuncaklar sunan otomatlar, sadece elektrik yardımı ile çalışmaktadır.

Otomat cihazının en büyük avantajı herhangi birisinin yönetmeden otomatik olarak hizmet vermektedir. Bu sayede de herhangi bir işçi, eleman ayarlamadan kolaylıkla cihaz kendi kendine para kazandırmaktadır. Bu da otomat cihazı sahibine büyük bir kar oranı bırakmaktadır.

Ne Tür Otomat Çeşitleri Bulunmaktadır?

Otomatlar günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılan cihazlardandır. Genelde AVM gibi alanlarda bizlere hizmet sunan bu cihazlar, bizlere yiyecek, içecek gibi farklı kategorilerde hizmetler sunmaktadır. Bir zamanlarda ise en popüler otomat türleri oyuncaklar için kullanılandı. Uzun bir süre gündemde kaldığını hatırlamaktayım.

Şimdi ise sizlerle birlikte otomat cihazları kategorileri paylaşımında bulunarak sizleri bu konu hakkında bilgilendirmek istiyorum.

 • Çay ve Kahve Otomatları,
 • Dondurma Otomatları,
 • Çorba Otomatları,
 • Protein Otomatları,
 • Oyuncak Otomatları,
 • Bilet Satış Otomatları,
 • Sakız Otomatları.

Genel olarak ülkemizde ve dünya üzerinde popüler otomat çeşitleri listemizde yer alan kategoriler ile aynıdır. Eğer otomat işi ile ilgili bir düşünceniz var ise bu listeyi okumanızı düşünebiliriz.

Otomat Cihazı ile Para Kazanma
Otomat Cihazı ile Para Kazanma

Otomat Cihazları Nerelerde Kullanılır?

Otomat cihazları, yukarıda da bahsettiğim gibi hayatımızın birçok alanında karşılaştığımız cihazlardır. Genel olarak alışveriş merkezi, hastane gibi birçok alanda otomatlar bulunmaktadır. Sizler için genel olarak otomatların nerelerde kullanıldığını araştırarak paylaşmak istiyorum.

 • Alışveriş Merkezleri,
 • Fabrikalar,
 • Hastaneler,
 • Okullar,
 • İş Yerleri,
 • Sokak Araları,
 • Havaalanı,
 • İstasyonlar
 • Oyun Salonları

Burada bulunan yerlerde genel olarak otomat cihazlarını bulabilmekteyiz. Birçok alanda yemek ile alakalı otomat görürken, oyuncaklarla ilgili otomatları da görebilmek mümkündür.

ayrıca bkz: Evde Kartvizit Paketleme İşi

Otomat Cihazları Ne Kadar Kazanır?

Otomat işi üzerinden temel amaçlı bir para kazanmak kolay işlem değildir. Çünkü genel olarak bu tür iş fırsatları ek iş şeklinde gerçekleşmektedir. Bu cihazlardan günlük bir şekilde para kazanmak otomatın bulunduğu konum ile alakalı şekilde değişimler gözükebilmektedir. Çünkü eğer otomatınız kalabalık ve işlek bir alanda ise para kazanma olasılığınız çok daha yüksek olacaktır.

Günlük net bir kazanç oranı paylaşmak maallesef imkansız diyebilirim. Çünkü yukarıda da bahsettiğim gibi bugün iş yapmayan bir otomat, yarın harika paralar kazandırabilir, Yoğunluk, otomat türü gibi faktörlere dikkat etmeniz önemli bir unsurdur.

Otomat Cihazları Maliyeti Ne Kadardır?

Otomat cihazları, genel olarak ülkemizde pahalı bir şekilde satılmaktadır. Önceden de hatırladığıma göre piyasaya göre yüksek miktarlarda satışlar gerçekleşiyor. Bu sebepten dolayı da otomat satın alırken özellikle daha uygun fiyatlı cihazlara göz atmanız daha sağlıklı olacaktır.

Genel olarak internet üzerinden araştırmalar yaptığımızda otomat cihaz fiyatları genel olarak 50.000 TL gibi fiyatlarda değişimler gözlemlenmektedir. Eğer satın alma işlemi gerçekleşirken 2.el türündeki cihazlara göz atarsanız sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Otomat Cihazı ile Para Kazanma başlığı adı altında paylaşımda bulunarak sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın