Uşak Ek İş Fırsatları 2023

Uşak Ek İş Fırsatları

Uşak ekonomisi, çoğunlukla tarım, hayvancılık ve süt ürünleri imalatı, tekstil, deri ürünleri imalatı, madencilik ve seramik ürünleri imalatına dayanmaktadır. Tarımda arpa, buğday, şeker pancarı ve mısır; meyve kısmında ise üzüm, elma, kiraz, vişne ve armut gibi başı çekmektedir. Sanayi bakımından da gelişme içinde olan Uşak, Uşak Şeker Pancarı Fabrikası dışında pek çok sektöre hitap eden fabrika ve imalathanelere ev sahipliği yapmaktadır. Biz de bu yazımızda evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kişiler için Uşak ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Uşak Evde Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Günümüz ekonomik şartlarına bakıldığı zaman birçok insan geçimini sağlamak için ek işlerde çalışmak zorunda kalıyor. Uşak ilinde ek iş projesi başlatılması bu bağlamda birçok kişinin umudu oluyor. Bu proje de yaş sınırı, tecrübe veya deneyim şartı bulunmamaktadır. Verilecek işleri yapabileceğine inanan kişiler başvuru yaparak ek gelir elde edebilir. İşin zorluğuna göre aylık 1500-3000 TL arası para kazanabilirsiniz. 

Evde hediyelik eşya hazırlama işi: Listenin başında evde hediyelik eşya hazırlama işi gelmektedir. Doğum günü, söz, tebrik, yıl dönümü gibi özel günler için bir çoğumuz hediye alırız. Son yıllarda ise el işi hediyelik eşyalar bir hayli yoğun talep görmektedir. Durum böyle olunca bu işi yapan mağazalar talepleri yerine getirmekte zaman zaman zorlanıyorlar. Gelen siparişleri yetiştirmek isteyen mağazalar, bu işleri evlere göndererek yaptırmayı tercih ediyor. Mağazaların vereceği ürünleri, yine mağazaların vereceği gerekli malzemelerle evinizden hazırlayarak para kazanabilirsiniz. İşin zorluğuna göre değişkenlik gösterse de haftalık 600 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz. 

Evde paketleme işi: En çok tercih edilen iş modelleri arasında paketleme işleri de bulunmaktadır. Pek çok imalatçı firma, üretimden sonra paketleme işlemleri ile vakit kaybetmemek için bu işi dışarıda yaptırmak ister. Firmaların ürettiği ürünleri evinizde, firmaların istedikleri şekilde paketleyerek güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Evde yapacağınız bazı paketleme işleri şunlardır;

 • Telefon kılıfı paketleme işi
 • Plastik bardak paketleme işi
 • Plastik tabak paketleme işi
 • Pipet paketleme işi
 • Galoş paketleme işi
 • Ağız maskesi paketleme işi
 • Kalem paketleme işi
 • Tesbih paketleme işi
 • Doktor eldiveni paketleme işi
 • Çorap paketleme işi
 • Pipet paketleme işi

Evde etiketleme işi: Uşak işinde tekstil ile ilgilenen birçok fabrika ve firma vardır. Büyümeye ve gelişmeye müsait olan bu sektör, Uşak şehrinin ekonomik anlamda gelir kaynakları arasındadır. Ülkenin dört bir yanından sipariş alıp gönderen firmalar ve fabrikalar vardır. Etiketleme işinde, tekstil fabrikalarının ürettikleri ürünlerin, özellikle çorap, şapka gibi, üzerlerine fiyat yada kalite (quality) etiketleri yapıştırılmaktadır. Oldukça basit olan bu iş modeli ile evinizden çalışarak aylık 2.300 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde davetiye ve nikah şekeri hazırlama işi: Yer ve mekan fark etmeksizin ülkemizin bütün şehirlerinde düğün ve organizasyon firması vardır. Yeni evlenecek, sözlenecek ya da nişanlanacak çiftler, ayak bağı olabilecek işlerle uğraşmayı pek istemez. Organizasyon firmaları da tam bu noktada devreye girmektedir. Bu firmalar, davetiye ve nikah şekeri gibi işleri, müşterilerin istedikleri şekilde hazırlayarak kısa sürede onlara teslim ederler. Zaman zaman organizasyon firmaları da çok yoğun olduğu için bu işleri dışarıda yaptırırlar. Evinizden oturarak davetiye veya nikah şekeri hazırlayarak ayda 1600 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Evde montaj işi: Bu proje kapsamında son olarak montaj işi bulunmaktadır. Bu proje içerisinde mobilya firmaları, nalburlar, avizeciler ve aksesuarcılar yer almaktadır. Bu firmaların ürettiği birçok ürün satışa sunulmadan önce montaj işleminden geçmelidir. Bazı ürünler yapıştırılırken bazı ürünler vidalama veya sıkma yöntemi ile montajlanmaktadır. İşin aciliyetine göre haftalık 400-600 TL bandında para kazanabilirsiniz. 

Okey taşı boyama işi hakkında bilgi almak için: Evde Okey Taşı Boyama İşi Yaparak Para Kazanın 2023

Evde yapacağınız bazı montaj işleri şunlardır;

 • Ofis koltuk tekerleği montajı
 • Avize montajı
 • Duşakabin tekerleği montajı
 • Kalem montajı
 • Askılık montajı
 • Tuvalet kağıtlığı montajı
 • Kalorifer peteği fırçası montajı

Uşak Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu proje kapsamında siz de evinizde çalışarak para kazanmak istiyorsanız internet üzerinden iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Doğrudan bu işi veren firmalar ile görüşmeye gidebileceğiniz gibi sosyal medya platformları aracılığı ile de her türlü bilgiden haberdar olabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Uşak ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, başarılar diliyoruz!

 

Bir cevap yazın