Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

para kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanmak enteresan geliyor bulunabilir fakat fazlaca ciddi seviyede bir hâsılat fırsatı sağlamıyor olsa da birkaç faturanızı ödeyebilecek kadar para kazanmak için seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

İnternet nihai senelerde fazlaca değişik para kazanma yöntemleri sunuyor. Bu yöntemlerin bir bölümü becerileriniz ile ilgilenirken, bazısı da vaktinizi kullanır. Bu platformlar arasında nihai 4-5 senedir fazlaca sarf edilen Müzik Dinleme platformları ise, kullanıcılarına para kazanma talihi tanıyor. Müzik Dinleyerek Para Kazanmak istiyorsak listedeki internet sitelerine kayıt olarak derhal işe koyulabilirsiniz.

Bu platformlar genel olarak pazara yeni giren sanatçıların seslerini değerlendirmek üstüne faaliyetlerine başlamış. Örneğin bir şarkıcı yeni bir şarkısının performansını tartmak için bu platformlara şarkısını gönderiyor ve kullanıcıların değerlendirmesini istiyor. Dünyanın her yerinden üyelere sahip bu platformlar vasıtasıyla müziklerin ne derece yüksek performans gösterebileceği öğrenilebiliyor.

müzik dinleyerek para kazanmak

müzik dinleyerek para kazanmak

Radio Loyalty – www.radioloyalty.com

Müzisyenlere ait yeni müziklere hemde dünyanın farklı kesimlerde bulunan radyoları dinleyerek sizlerinde para kazanabilecek olduğu bir platformdur. Tahminen site üzerinde 5 binden fazla farklı olmak üzere radyo istasyonu yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde üye olabilecek olduğunuz Radio Loyalyt’te müzik ve radyo dinleyerek sizlerde para kazanabilirsiniz. Kazanacak olduğunuz puan sistemi sayesinde her 10 dakika içerisinde bir artış göstermektedir. Bu sistem sayesinde kazanmakta olduğunuz puanları ay sonunda farklı internet sitelerinde kullanabilecek olduğunuz hediye çeki olarak dönüştürebilirsiniz. Sistem üzerinde nakit para çekme işlemi bulunmamaktadır, fakat hediye çeklerini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

MUSIC XRAY – www.musicxray.com

Bu sektördeki en tanınmış sitelerden bir tanesi olan MusicXray’a kayıtlı olmak Bedava. Platform yeni sanatçıların çoğu müziklerini barındırması yönünden devasa bir arşive sahip. Yeni olan şarkıları dinlemek adına beklemenize de gerek bulunmamaktadır. Tahmini olarak 4 dakikalık bir müziği dinlediğiniz vakit 10 cent ödeme alıyorsunuz. Sitenin ödeme alabilmek için asgari alt ödeme miktarı ise 20 dolar. Bu miktara ulaştığınız vakit muhtelif çevrim içi ödeme platformları vasıtasıyla parayı hesabınıza çekebiliyorsunuz. Ayrıca Music Xray’da alt kayıt olma bölümü de var. Bu bölümü kullanarak sizin referansınız ile kişileri siteye kayıtlı yapabilirseniz şayet onların kazandığı paranın yüzde 10’u kadar da size armağan veriliyor.

radyo dinleyerek para kazanmak

radyo dinleyerek para kazanmak

Slicethepie – www.slicethepie.com

Güvenli bir platform olarak bilinmekte olan Slicenthepie sayfasında da müzik dinleyerek, hem video izleyerek hemde gezip görmekte olduğunuz cafe, restaurant, otel ve benzeri yerleri inceleme yaparak para kazanmanız mümkündür. Bu site içerisinde nakit para kazanma şansınız bulunmaktadır. Slicethepie sayfasına üye olmak tamamen ücretsiz, her yapacak olduğunuz inceleme için ek olarak para kazanabilecek olduğunuz gibi her şey onay sürecinden geçmektedir. Müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız sizlerde, her müziği minimum 90 saniye dinlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise sistem size müzik için 10 üzerinden puan vermenizi istemektedir. Bazı yer alan şarkılar için ek sorularda yöneltilmektedir. Sistemde yer alan ek sorular ingilizce olduğunuz için ingilizce cevap vermeniz gerekmektedir. Sistem üzerinde para çekme limiti en düşük 10 dolardır. Bu parayı ise haftanın her salı günü çekmeniz mümkündür.

Uniquerewards – www.uniquerewards.com

İnternet üzerinde bulunan radyoları dinleyerek para kazanabilecek olduğunuz platform Uniquerewards üzerinde ayrıyetten anket doldurarak, site ziyareti yaparak ve farklı görevleri yerine getirerek de para kazanmanız mümkündür. Fakat minimum ödeme alma limiti biraz yüksek gelebilir, en düşük 20 dolardır.

Earnably – www. earnably.com

Radyo dinleyerek para kazanmak istiyorsanız Earnably platformunu tercih edebilir ayrıca, video izleyerek para kazanmak, anket doldurarak para kazanmak da istiyorsanız tercih edebilirsiniz. 30’dan fazla platformun işbirliği bulunan Earnably adresinde ödeme alabilecek olduğunuz bir çok çeşit yöntem vardır. Örnek vermek gerekirse, steam, amazon çeki yada bitcoin gibi ödeme türleri vardır. Minimum ödeme alma limiti 5 dolar olarak belirtilmiştir.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?