Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

para kazanmak

Müzik dinleyerek para kazanmak enteresan geliyor bulunabilir fakat fazlaca ciddi seviyede bir hâsılat fırsatı sağlamıyor olsa da birkaç faturanızı ödeyebilecek kadar para kazanmak için seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

İnternet nihai senelerde fazlaca değişik para kazanma yöntemleri sunuyor. Bu yöntemlerin bir bölümü becerileriniz ile ilgilenirken, bazısı da vaktinizi kullanır. Bu platformlar arasında nihai 4-5 senedir fazlaca sarf edilen Müzik Dinleme platformları ise, kullanıcılarına para kazanma talihi tanıyor. Müzik Dinleyerek Para Kazanmak istiyorsak listedeki internet sitelerine kayıt olarak derhal işe koyulabilirsiniz.

Bu platformlar genel olarak pazara yeni giren sanatçıların seslerini değerlendirmek üstüne faaliyetlerine başlamış. Örneğin bir şarkıcı yeni bir şarkısının performansını tartmak için bu platformlara şarkısını gönderiyor ve kullanıcıların değerlendirmesini istiyor. Dünyanın her yerinden üyelere sahip bu platformlar vasıtasıyla müziklerin ne derece yüksek performans gösterebileceği öğrenilebiliyor.

Radio Loyalty – www.radioloyalty.com

Müzisyenlere ait yeni müziklere hemde dünyanın farklı kesimlerde bulunan radyoları dinleyerek sizlerinde para kazanabilecek olduğu bir platformdur. Tahminen site üzerinde 5 binden fazla farklı olmak üzere radyo istasyonu yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde üye olabilecek olduğunuz Radio Loyalyt’te müzik ve radyo dinleyerek sizlerde para kazanabilirsiniz. Kazanacak olduğunuz puan sistemi sayesinde her 10 dakika içerisinde bir artış göstermektedir. Bu sistem sayesinde kazanmakta olduğunuz puanları ay sonunda farklı internet sitelerinde kullanabilecek olduğunuz hediye çeki olarak dönüştürebilirsiniz. Sistem üzerinde nakit para çekme işlemi bulunmamaktadır, fakat hediye çeklerini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 

Diğer Benzer Evde Yapılacak İşler 

  1.  Mail Okuyarak Para Kazanmak
  2.  Oyun Oynayarak Para Kazanmak
  3.  Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri
  4.  Evde Paketleme İşi Yapmak
  5.  instagramda Satış Yapmak
  6.  Evde Ek Gelir Davetiye Yapımı
  7.  Sosyal Medya Danışmanı Olmak

 

MUSIC XRAY – www.musicxray.com

Bu sektördeki en tanınmış sitelerden bir tanesi olan MusicXray’a kayıtlı olmak Bedava. Platform yeni sanatçıların çoğu müziklerini barındırması yönünden devasa bir arşive sahip. Yeni olan şarkıları dinlemek adına beklemenize de gerek bulunmamaktadır. Tahmini olarak 4 dakikalık bir müziği dinlediğiniz vakit 10 cent ödeme alıyorsunuz. Sitenin ödeme alabilmek için asgari alt ödeme miktarı ise 20 dolar. Bu miktara ulaştığınız vakit muhtelif çevrim içi ödeme platformları vasıtasıyla parayı hesabınıza çekebiliyorsunuz. Ayrıca Music Xray’da alt kayıt olma bölümü de var. Bu bölümü kullanarak sizin referansınız ile kişileri siteye kayıtlı yapabilirseniz şayet onların kazandığı paranın yüzde 10’u kadar da size armağan veriliyor.

radyo dinleyerek para kazanmak
radyo dinleyerek para kazanmak

Slicethepie – www.slicethepie.com

Güvenli bir platform olarak bilinmekte olan Slicenthepie sayfasında da müzik dinleyerek, hem video izleyerek hemde gezip görmekte olduğunuz cafe, restaurant, otel ve benzeri yerleri inceleme yaparak para kazanmanız mümkündür. Bu site içerisinde nakit para kazanma şansınız bulunmaktadır. Slicethepie sayfasına üye olmak tamamen ücretsiz, her yapacak olduğunuz inceleme için ek olarak para kazanabilecek olduğunuz gibi her şey onay sürecinden geçmektedir. Müzik dinleyerek para kazanmak istiyorsanız sizlerde, her müziği minimum 90 saniye dinlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise sistem size müzik için 10 üzerinden puan vermenizi istemektedir. Bazı yer alan şarkılar için ek sorularda yöneltilmektedir. Sistemde yer alan ek sorular ingilizce olduğunuz için ingilizce cevap vermeniz gerekmektedir. Sistem üzerinde para çekme limiti en düşük 10 dolardır. Bu parayı ise haftanın her salı günü çekmeniz mümkündür.

Uniquerewards – www.uniquerewards.com

İnternet üzerinde bulunan radyoları dinleyerek para kazanabilecek olduğunuz platform Uniquerewards üzerinde ayrıyetten anket doldurarak, site ziyareti yaparak ve farklı görevleri yerine getirerek de para kazanmanız mümkündür. Fakat minimum ödeme alma limiti biraz yüksek gelebilir, en düşük 20 dolardır.

Earnably – www. earnably.com

Radyo dinleyerek para kazanmak istiyorsanız Earnably platformunu tercih edebilir ayrıca, video izleyerek para kazanmak, anket doldurarak para kazanmak da istiyorsanız tercih edebilirsiniz. 30’dan fazla platformun işbirliği bulunan Earnably adresinde ödeme alabilecek olduğunuz bir çok çeşit yöntem vardır. Örnek vermek gerekirse, steam, amazon çeki yada bitcoin gibi ödeme türleri vardır. Minimum ödeme alma limiti 5 dolar olarak belirtilmiştir.

 

Diğer Benzer Evde Yapılacak İşler 

 1.  Mail Okuyarak Para Kazanmak
 2.  Oyun Oynayarak Para Kazanmak
 3.  Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri
 4.  Yemek Yaparak Para Kazanmak
 5.  Üretim Fikirleri
 6.  Evde Paketleme İşi Yapmak
 7.  instagramda Satış Yapmak
 8.  Evde Ek Gelir Davetiye Yapımı
 9.  Hafta Sonu Ek İş Yapmak
 10.  Borsadan Para Kazanmak
 11.  Sosyal Medya Danışmanı Olmak
 12.  Evden Yapılabilecek 8 Farklı İş Fikirleri

“Müzik Dinleyerek Para Kazanmak” üzerine 7 yorum.

 1. Arkadaşlar gerçekten var mı böyle şeyler yapabilen kazanabilenler varsa yorum yapabilir mi? nasıl yapabileceğimizi ? Malum piyasa bozuk napacağımızı şaşırdık. kötü yollara bulaşmak istemiyorum

 2. Yazıyı iyi okursanız işi anlarsınız arkadaşlar bayanların en basit yapabileceği işlerdendir bu.

 3. MUSIC XRAY programından birçok ödeme yöntemleriyle ilgili olan paramızı nasıl alabiliriz admin bey, sadece paypal ile ödeme yapıyorlar fakat Türkiye’de paypal kullanılmıyor artık Türkiyeye yasaklamışlar paypalı. Yapamadığım bir şey mi var?

 4. Normalde Music Fan seçeneğiyle son zamanlarda devam ediliyordu ancak sanırım bu kaldırılmış nedense. Dilerseniz radyo loyalty gibi diğer alternatifleri bir deneyin.

Bir cevap yazın