Vodafone Bayilik Şartları

Vodafone Bayilik Şartları

 Vodafone Türkiye’de oldukça geniş bir pazara sahip olan markalar arasındadır. Sadece ülkemizde değil  tüm dünya genelinde oldukça popüler olan bu telekominikasyon şirketinin bayilik şartları herkes tarafından merak edilmektedir. Vodafone bayilik şartları konusunu sizler için araştırdık ve sizlere yeni iş imkanı sunduk. Elde edilen verilere göre Türkiye’de 19 milyonu aşkın abonesi bulunan Vodafone Türkiye’nin ikinci en büyük mobil operatörü olmuştur.

Vodafone Bayiliğini Neden Almalıyım?

Vodafone’un hazi hazırla bulunan 19 milyon üyesi sizleri oldukça cezbeden konular arasında yer almalıdır. Müşteri arayışına girmeden müşterileriniz hazır olacaktır. Türkiye’nin ikinci operatörü ile çalışmak size oldukça büyük bir kazanç sağlayacaktır. Vodafone’nin her geçen gün yaptığı kampanyalar ve hediyeler ile müşterileriniz gittikçe artacak ve büyük bir kitleye hitap edeceksiniz. 2012-2013 yılları arasında bayilikler %20 artış göstermiştir ve büyük bir orandır.

Vodafone Bayilik Şartları Nelerdir?

Bayilik şartları Vodafone markası için değişiklikler göstermektedir. Vodafone markası yatırımcılara üç farklı şekilde bayilik imkanı sunmaktadır. Bunların bayilikleri ise şu şekildedir; birinci sırada silver, ikincisi shop ve üçüncüsü store şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bütün bayilik çeşitlerinin tek tek kendine özel şartları bulunmaktadır. Almak istediğiniz bayiliği kendiniz belirlemeli ve bu şartları yerine getirmelisiniz. Her biri farklı dekor düzenlemesi gerektirmektedir. Bu nedenle Vodafone markası ile iletişime geçmeli ve daha detaylı şekilde bilgi almalısınız.

Vodafone Bayiliği Açmak İçin Ne Kadar Yatırım Yapmak Gerekli?

Tıpkı dizaynının değiştiği gibi bayiliklere göre maliyetler de değişiyor. Büyük şehirlerde herhangi bir yerde mağaza açmak daha ucuzken büyük yerlerde açmak daha pahalıya patlayabiliyor. Örnek vermek gerekirse büyük şehirlerde işlek bir caddede bayilik açmanın maliyeti 350 nin TL’ye kadar çıkarken daha küçük işlek olmayan yerlerde bayilik açmanın fiyatı 20-25 bin TL olarak değişiklik göstermektedir. Hangi türlü yatırım yapacağınız ise tamamıyla sizin bütçeniz ile alakalıdır. Vodafone bayilik şartları tamamıyla yatırımcı dostu olarak üretilmektedir. Her cebe ve her imkana uygun bayilik şartı bulunmaktadır. Az maliyet ile hazır müşteri kazanmak ve karınızı arttırmak ise tamamen sizin elinizde.

Bir cevap yazın