Bim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Bim Hakkında

Büyük market zincirlerinden bir tanesi olan Bim marketler zinciri, ürün detaylılığı, kendi üretimlerini ucuz fiyatlarla satması ve semt aralarına kadar tespit edilen mağazalarıyla basit ulaşılabilirlik sağlaması itibariyle en fazla seçenek edilen marketlerden biri. Üstelik her ailenin kesinlikle bu alışverişleri yaptığını düşünecek olursak ve asli gereksinimleri karşılamaya yönelik bir sektör olduğunu da göz önünde bulundurursak, hiç bir vakit ölmeyecek bir yatırım olması da yatırımcılara Bim market açmak cazip bir düşünce olarak gözüküyor. Süpermarketler halkın her kesimi doğrulusunda tavsiye edilmekte. Bu da süpermarketlere olan isteği iyiden iyiye arttırıyor. Bu da böyle süpermarketlerin bayilik verme sürecini sağlıyor.

Bim marketler zinciri, ile ilgili eksper ve her geride bıraktığımız günsüratle büyümeye sürüyor.
İşindeki bu tecrübesi ve uzmanlığı her bölgede belli eden Bim marketler zinciri, süpermarketler arasında bu farkını da meydana koyuyor.

Bim Bayilik Şartları ve Bayilik Koşulları

Ne yazık ki Bim marketler zincirinin web üstünden yaptığı yorumlama tarafında şunu söyleyebiliriz. Bim mağazası açmak isteyen yatırımcılara franchise verilmiyor. Bim bu marketleri fakat kendi imkanlarıyla kendi belirledikleri yerlere ve kendi belirledikleri şekillerde açmayı makul görüyor.

Bim marketler zincirinin kendi sitesi üstünden yaptığı yorumlama şöyle:

Önemli Açıklama; Şirketimiz mağazalarını yalnızca kendi imkanları ile açmakta olup, bayilik ve franchasing programları mevcut değildir. Bim marketler zincirinin bu açıklamasını bir kıyıya bırakırsak, bunun değişik yolları da olduğunu görüyoruz. Ana merkezlerde, alış veriş merkezlerinde, çarşıda ve hem de semt aralarında bile kiralık iş yeri dükkanı olan mülk sahipleri, Bim web sitesine girerek, kiralık iş yeri formunu doldurabilir ve böylece bir Bim Bayiliği açabilirler.

Bim Başvuru Ne Şekilde Yapılır?

Bim marketler zincirine ulaşmak ve kiralık iş yeri adı altında müracaatı inşa etmek içerisinde adres ve telefon verileri alttaki gibidir. Bu adres ve telefon numarasını kullanarak Bim’e erişebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

BİM bayiliği alabilmek isteyenler alttaki etkileşim bilgilerinden firmaya ulaşabilirler.

Adres: Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir cad. No:73 Sancaktepe 35887 İstanbul/Türkiye

Telefon: 0 (216) 564 03 03

Fax:0 (216) 311 79 78

e-mail: iletisim@bim.com.tr

web sitesi: www.bim.com.tr

Twitter: @_BIMAS_

Bir cevap yazın