Evde Ayakkabı Süngeri Paketleme İşi 2023

Evde Ayakkabı Süngeri Paketleme İşi

Günümüzde pek çok firma artan maliyetleri azaltmak adına evlere ek iş vermeye sıcak bakıyor. Evlere verdikleri işler hem iş yüklerini azaltıyor hem de daha düşük bütçelerle ellerindeki işleri kısa bir süre içerisinde bitiriyorlar. Firmalar bizim gibi büyük sitelere ek iş ilanları veriyor ve eleman ihtiyaçlarını karşılıyor. Genellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler evde ek iş ilanlarına başvuru yapmaktadır. Biz de bu yazımızda evde ayakkabı süngeri paketleme işi hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Evde yapılacak birçok iş modeli vardır. Firmalar çoğunlukla paketleme işlerini dışarıda yaptırmaktadır. Ev hanımları da genel olarak zahmetsiz ve güzel kazandırdığı için paketleme işlerini tercih ediyor. Evde en çok kazandıran iş modellerinden biri de ayakkabı süngeri paketleme işidir. Bu işi yaparak aylık 2500-2750 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. 

Ayakkabı Süngeri Paketleme İşi Nedir?

Ayakkabı süngeri, giymiş olduğumuz ayakkabıları parlatmak, temizlemek için kullanılan yani her evde olması gereken ürünlerden biridir. Pek çok ayakkabı mağazasında, marketler veya internette satışının yapıldığını görmüş ya da fark etmişsinizdir. Yapmanız gereken sizden istenen, teslim edilecek ayakkabı süngerlerini tek tek özel kutularına dizmek ve daha sonra bu kutuları kolileri yerleştirmektir. 

Ayakkabı süngeri paketleme işi içerisindeki parlaklık veren ciladan dolayı biraz kirli bir iş gibi gözükebilir. Fakat firma bunun bilincindedir. İhtiyacınız olan ekipmanları size temin edecektir. Bu ekipmanlar arasında, eldiven, ağız maskesi ve muşamba bulunmaktadır. İşi veren firma paketleme işini nasıl yapacağınızı size detaylı bir şekilde anlatacaktır. Tamamlanan işler firma görevlisi tarafından 2-3 günlük aralar ile sizden teslim alınacaktır. Yapılan işlerde bir sorun veya kusur yoksa ödemeniz peşin olarak yapılacaktır. 

Evde iplik temizleme makası paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde İplik Temizleme Makası Paketleme İşi 2023

Ayakkabı Süngeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Ayakkabı süngeri paketleme işi veren firmalar çoğunlukla iş başına ücret ödemektedir. Başka bir deyiş ile 5 bin veya 10 bin adet ayakkabı süngeri için iş başına ödeme yapmaktadır. 5 bin adet paketleme işi yaparsanız 600-700 Tl gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan şey işi ne kadar hızlı ve seri bir şekilde bitirdiğinizdir. İşi ne kadar kısa süre içerisinde tamamlarsanız yeni bir iş alırsınız. Ayakkabı süngeri paketleme işinden 2400-2800 TL bandında kazanç elde edebilirsiniz. 

Evde ayakkabı süngeri paketleme işine başvuru yapmak istiyorsanız sosyal medya aracılığı ile uygun firmalar ile iletişime geçebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Aynı şekilde ek iş ilanı veren siteleri de araştırabilirsiniz. Tabii ki bu tarz firmalar ile direkt olarak yüz yüze de görüşmeye gidebilirsiniz. Bizim önerimiz bu noktada iş olduğundan emin olmadan yüz yüze görüşmeye gitmemeniz yönündedir. Boş yere yorulmanızı istemeyiz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde ayakkabı süngeri paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umuyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya koymayı başarabilmişizdir. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılarınızın daim olmasını diliyoruz!

 

Bir cevap yazın