Evde Ek Gelir Davetiye Yapımı – 2000TL’ye Kadar Kazanç

Evde davetiye yapabilmek için ilk olarak bilgisayar ve photosop yazılımı gerekli. Bilgisayarım var fakat photosop yazılımı yok diyorsanız internetten araştırıp indirebilirsiniz. İndirdikten itibaren youtube üstünden bir kaç video izledikten itibaren davetiye tasarlamaya başlayabilirsiniz. Yaratıcılığı ve öz inancı tam kişilerin mutlaka yapılması istenilen evde gelir fikirleri kategorisinde en fazla kazandıran evde ek gelir çeşidi.

YouTube üstünde photoshop eğitimi videoları yer alıyor. Toplam ders video adedi 10 ya da 15 arasında. Bu esas ders eğitimini aldıktan itibaren sizde davetiye tasarımları işini başlayabilirsiniz ve evde ek gelir olarak davetiye yapımı işinden evde boş zamanlarınızda para kazanabilirsiniz.

Tasarlamış olduğum davetiyeleri ne şekilde satarım?

Hazırlamış olduğunuz tasarımları, şehrinizde tespit edilen organizasyon ve baskı çalışmalarıyla uğraşmakta olan matbaa’lara göstererek ve satabilirsiniz. Buna ek olarak web ortamında da satış yapabilirsiniz. Yaptığınız davetiye tasarımları, dini, aşk, romantik, duygusal, ve benzeri kategorilerde bulunabilir ve mutlaka yaratıcılığınıza bağlı. Basit şekilde olan tasarımda yapabilirsiniz, resim ile takviyeli göze hoş gelen tasarımda yapabilirsiniz. Bu mutlaka sizin yaratıcılığınıza bağlı.

Evde ek gelir davetiye yapımı ; ilk olarak yazımızda bildirdiğimiz gibi siz davetiye planımı yaparsınız satarsınız. Evde ek gelir davetiye katlama olarak 2.seçenek ise, çevrenizde bu iş ile uğraşmakta olan organizasyon ya da matbaalar ile görüşerek evde davetiye katlama işi alarak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Sizde evde davetiye işi yapabilmek istiyorsak bu yazımızın yorum kısmına sırasıyla AD-SOYAD–ŞEHİR–YAŞ–YAPMAKTA OLDUĞUNUZ İŞ – Etkileşim BİLGİLERİNİZ şeklinde yorum bırakırsanız evde ek gelir veren firmaların sizlere ulaşmasını edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın