Evde Kablo Bağı Paketleme İşi

Evde Kablo Bağı Paketleme İşi

Günümüz dünyasında tek bir kişinin çalışarak ev geçindirmesi neredeyse imkansız bir durumdur. Ay sonunu getirmeye çalışan pek çok aile, hem kendilerine hem de çocuklarına daha iyi bir hayat sunabilmek için ellerinden en iyisini yapmaya çalışır. Bunun için ek iş yaparak boş vakitlerini değerlendirmeye çalışırlar. Genellikle ev hanımları evde yaptıkları çeşitli paketleme, temizleme gibi işlerler ek gelir elde eder. Evde kablo bağı paketleme işi de firmaların evlere verdiği işlerden birisi. Bu iş modeli ile aylık 1400 TL ile 1600 TL arasında gelir sağlamanız mümkün.

Kablo Bağı Nedir? Paketlemesi Nasıl Yapılır?

Pek çok alanda kablo ya da telleri toparlamak için kullanılan, plastik veya kauçuktan yapılan ürün kablo bağıdır. Kablo bağının iç tarafında ufak dişler vardır, bu dişler bir kanaldan geçtiğinde kanalın içindeki tırnak tarafından kitlenerek açılmasını engeller. Böylelikle kablo bağı ile tutturmuş olduğunuz nesne yada ürünler sıkı bir şekilde bozulmadan derli toplu duracaktır.

Yapı marketlerde 50 veya 100’lü paketler olarak satılan kablo bağını evinizde paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Kablo bağı paketleme işi oldukça basit bir iştir. Firmalar, çuval ile bağları verir ve 50-100 olarak sayıp çıtçıtlı paketlerine koymanızı ister. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta, adetleri eksiksiz ve doğru bir şekilde paketlerine koymanız olacak. Firmalar adet konusuna çok dikkat ve önem gösterirler.

Kolay bir paketleme işi olarak gözüküyor olsa da firma tarafından gelen görevli işi nasıl yapacağınıza dair kısa bir eğitimi size gösterecektir. Aynı zamanda görevli, günlük olarak gelip bitirdiğiniz paketleri sizden teslim alacak ve ödemenizi peşin olarak elden yapacak.

Evde iplik temizleme makası paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde İplik Temizleme Makası Paketleme İşi 2021

Kablo Bağı Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu işte dikkat etmeniz gereken tek şey paketlere kaç adet kablo bağı koyduğunuzdur. Bu iş modelinde başka bir zorluk bulunmamaktadır. Bu işte çoğunlukla günlük olarak ödeme hesaplanır günlük 50 TL olarak düşünürseniz ayda 1500 tL ek gelir elde edebilirsiniz. Bu fiyat firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Başvuru yapabilmek için sosyal medya araçlarını kullanabileceğiniz gibi ek iş ilanı veren sitelere de göz atabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde kablo bağı paketleme işi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!

 

Bir cevap yazın