Evde Tornavida Paketleme İşi

Evde Tornavida Paketleme İşi

Evde tornavida paketleme işi hakkında bilgi almak için doğru adresi tercih ettiğinizi söyleyebiliriz. Ailenizle veya komşularınızla bir araya gelerek boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve aylık 1500-2500 TL arası ek kazanç sağlayabilirsiniz. Pek çok büyük firma, zaman zaman çok yoğun çalışmak zorunda kalır. Bu tür durumlarda evlere ek iş vererek yoğunluklarını azaltmak ister. Genellikle paketleme işleri dışarıda yaptırılır. Tornavida paketleme işi de kazandıran işler arasındadır. Hazırsanız hemen sizlere bu konu hakkında bilgi verelim. 

Tornavida Paketleme İşi Nedir?

Tornavidalar pek çok alanda kullanılmaktadır. Genellikle vida sökme ve gevşetme işlerinde kullanılır. Vidanın şekline göre uçları değişebilen tornavidalar çeşitli boy ve şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Büyük yapı marketlerinde, nalbur yada elektrikçilerde satılan bu tornavidaları çok kolay adımlarla paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz. 

Farklı ölçü ve boyda olan tornavidaları, her bir pakete farklı 3 boy gelecek şekilde dizmelisiniz. Tornavidaların uçları farklıdır. Bu nedenden ötürü boy sıralarına ve uçlarına dikkat etmelisiniz. İşi yapmadan önce firma görevlisi nasıl yapacağınızı gösterecektir. Hazır bir paketi de size verecektir. Böylelikle kafanız karışırsa bu pakete bakabileceksiniz. Gün sonunda biten paketleri firma görevlisi sizden teslim alacaktır ve ödemenizi de günlük olarak yapacaktır. 

Evde sigara filtresi paketleme işi hakkında bilgi almak için: Evde Sigara Filtresi Paketleme İşi

Ne Kadar Kazandırır?

Bu işte her firmanın kendine göre bir fiyat skalası vardır. Genellikle 100 paket için 25 TL verilmektedir. Günde 300 paket ile 75 TL kazanabilirsiniz. Firma sizden memnun olursa size iş vermeye devam eder. Bu iş aracılığı ile ayda 1500-2250 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız internet üzerinden ek iş veren siteleri ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Direkt olarak tornavida işi ile ilgilenen fabrikaları da ziyaret ederek iş talebinde bulunabilirsiniz. Tabii ki sosyal medya platformları aracılığı ile de iş hakkında bilgi talep edebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için evde tornavida paketleme işi hakkında bilgi verdik. Diliyoruz ki sizler için faydalı bir içerik oluşturmayı başarmışızdır. Başka bir içerikte görüşmek üzere!

 

Bir cevap yazın