Eyfel Parfüm Bayiliği Almak

2008 senesinde yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan Eyfel Parfüm, kazançlı bir yatırım arayışı içerisinde olan kişilere bayilik veriyor. İstanbul merkezli olan Eyfel Parfüm, 2008 senesinden sonra her geçen gün büyüme kaydetmektedir. Eyfel parfüm’ün halihazırda yurt içi ve yurt dışında toplam olarak 400 şubesi bulunmaktadır.

Eyfel Parfüm, dinamik bir ekip ile yenilikçi olup kaliteli ürünler sunmayı başarmış ve bu ürünler ile ciddi şekilde marka değeri oluşturmuş bir parfüm markasıdır. Şirket bu marka değerini franchise adayları ile paylaşmaya devam ediyor. Önemli bir Türk parfüm markası olan Eyfel Parfüm’ün bayiliğini alabilmeniz için bazı şartları da bilmeniz ve kabul etmeniz gerekmektedir.

Eyfel Parfüm’ün bayiliğini alabilmeniz için minimum 10 m2 bir dükkan bulmanız gerekmektedir. Bu dükkan içerisinde en önemli aranan özellik dükkanın yürüyüş yolları içerisinde olmasıdır. Şehrin önemli noktalarında ya da AVM’lerde güzel bir dükkan ayarlayabilirseniz bayilik alma kısmında daha avantajlı olabilirsiniz. Şirket, şehirdeki diğer rekabet şartlarına da dikkat etmektedir. Size yakında olan bir noktada Eyfel Parfüm bayiliği bulunuyorsa bayiliği almanız daha zor olacaktır.

Ortalama olarak Eyfel Parfüm bayiliği almanız için 12 bin liralık bir yatırım sermayesine ihtiyacınız vardır. Bu ortalama sermaye ile dükkanın büyüklüğüne göre bu fiyat değişiklik gösterebilir. Eyfel parfüm bayiliğini alabilmeniz için gerekli konular;

Ad – Soyad
E-Posta
Telefon
Şehir
İlçe
Cadde & AVM
Dükkan Metrekaresi
Bölge Nüfusu
Dükkanın Kira Bedeli
Bu bilgileri ayarlayarak Eyfel Parfüm bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayilik için başvuruda bulunmak için +90 850 840 58 56 telefonu arayabilirsiniz.

Parfüm Dükkanı Karlı mı?

Türkiye’de nüfus her geçen gün artış göstermektedir. Ülkemizin neredeyse tüm bölgesinde 4 en az 3 mevsim yaşanmasından dolayı parfüm değişiklikleri sıklıkla olmaktadır. Bundan dolayı Türkiye’de parfüm işi kesinlikle kazançlı iş fikirleri olarak görülmektedir. Parfüm dükkanı açmayı düşünüyorsanız en önemli unsur parfüm çeşitlerinin fazlalığı ve güler yüzlü hizmet vermektir. Bu iki unsura dikkat ederek sabit müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.

Parfümcülerin en önemli konusu sabit müşterisi olmasıdır. Parfümeride her geçen gün 3 4 yeni müşteri kazanabilirsiniz. Önemli görülen bu konu parfümden müşterinin ne kadar memnun olduğu ve tekrar aynı parfümü almak için size gelip gelmediğidir. Bir süreden sonra yalnızca sabit müşteri potansiyeli ile ciddi şekilde kazançlar elde etme şansı yakalayabilirsiniz.

Ortalama bir parfümeride ay sonunda kasanızda bulunan tüm paranın yüzde 40 civarı karınızdır. Hergün 500 liralık bir parfüm satışı yapıyorsanız mağazanın ay sonuna doğru tüm masrafları çıkmış olup 5 6 bin lira da size kalmaktadır.

Bir cevap yazın