Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Almak

Türkiye’deki en önemli çiğ köfte markaları içerisinde yer almakta olan Komagene bayilik ve franchise sistemini aktif şekilde sürdürüyor. Şirketin şu anda Türkiye’nin en fazla tanınan etsiz çiğköfte markaları arasında yer almaktadır.

2005 senesinde çiğ köfte sektörü içerisine giren Komagene, 12 senedir Türkiye’nin 77 ilinde 1000’e yakın satış noktası ile yer almaktadır. Türkiye dışarısında da 8 farklı yer almış olan Komagene, yurt dışında da 26 şubeye kadar ulaşmayı başarmış bir markadır.

Türkiye’nin en iyi çiğ köfte markaları içerisinde yer almakta olan Komagene’nin bayilik ve franchise sistemi tamamen net ve anlaşılabilecek şartlara bağlı şekildedir. Düşük yatırım ücreti ve yüksek kar marjı imkanı sunan Komagene’nin bayiliğini almak isteyen girişimciler için 2 çeşit seçenek bulunmaktadır.

Komagene için bayilik alma fikri aklınızdaysa eğer bunun için isim hakkına bedel ve kar marjı adına komisyonlar istenmemektedir. Ancak tek olarak komagene tarafında bayilik sistemine dahil olabilmeniz adına tek seferlik bir yatırım bedeli vermeniz gerekmekedir. Bunun içinde sizlere iki farklı paket sunulmaktadır.

Lüks Paket: 15.000 TL + KDV
Delüks Paket: 25.000 TL + KDV

Bu paketler içerisinde genel olarak alan büyüklüğü önem taşımaktadır. Eğer ufak bir dükkan alanına sahipseniz lüks paketi tercih edebilirsiniz. Fakat AVM ya da Cadde mağazaları içerisinde olacaksa Delüks tercih edilmektedir.

Komagene Bayilik İçin Bilinmesi Gerekenler

 • Bayilik almayı düşünen yatırımcılar 1 haftalığına İstanbul genel merkezi içerisinde 1 haftalık bilgilendirme seminerlerine katılmaktadırlar.
 • Bayilik almak isteyen kişiler profesyonel olarak destek veriliyor.
 • Bir şubenin açılabilmesi için ortalama 2 yada 4 hafta sürüyor.
 • Lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu hakkında tam teşekkül destek sağlanıyor.
 • Komagene Konseptini oluşturabilmek için ortalama olarak 20.000 tl ile 35.000 tl arasında bir yatırım bütçesi gerekiyor.
 • Bir şubenin gerekli tüm açılışı Komagene tarafınca yapılmaktadır. Bayi tamamen anahtar teslim şekilde girişimciye veriliyor.
 • AVM içerisinde dükkan ve stant başvurularını adaylar kendi yapmaktadır.
 • Bayi içerisinde çalışacak olan personeli, bayi kendisi bulmaktadır. Fakat personele gerekli eğitim genel merkez tarafından yada bölge müdürlüklerince verilmektedir.
 • Çiğ köfte ve diğer yanındaki ürünlerin hepsi genel merkez tarafından üretiliyor.
 • Ürünler şehir dışına 2 3 haftada bir şirket tarafından ve çeşitli lojistik firmalar tarafınca gönderiliyor.
 • Komagene bayileri yalnızca Komagene markalı ürünler satabilmektedir. Şubede başka bir menü dışı ürün satışı yapılmamaktadır.

BAYİLİK İLETİŞİM

YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK

Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul

Telefon: 0216 367 97 00

Faks: 0216 417 38 80

Mail: komagene@komagene.com.tr

KMG: 0216 444 6 564

Bir cevap yazın