Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Günümüzde artık insanlar kendi dükkânlarını açmak yerine ücretsiz bayilik veren firmalar aracılığıyla bayilik açmayı tercih ediyor. Büyümeye çalışan firmalar ise ücretsiz bir şekilde bayilik veriyor.Şimdi ücretsiz bayilik veren firmaları inceleyelim.

1.Oba Döner

2012 yılında ilk şubesini açan Oba Döner beyaz et konusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ücretsiz bayilik veren firmalardan biri olan Oba Döner, gıda mühendislerinin kontrolleri doğrultusunda tesislerinde üretim yapmakta ve şubelere göndermektedir.

2.Arsemiea Çiğ Köfte

Yiyecek sektöründe adım adım ileriye giden Arsemiea Çiğ Köfte, 1990 yılında kurulmuştur. Firma 1000 şubeye ulaşabilmek için ücretsiz bayilik vermeye devam etmektedir. Gerekli yeri özellikleri olarak firmanın beklentisi, açılacak yerin büyüklüğünün 20 metrekare ile 60 metrekare arası olmasıdır.

3.Şımarık Aksesuar

Şımarık Aksesuar, takı –aksesuar sektörüne 2005 yılında giriş yapmıştır. Ürünlerinin %80’ini kendi atölyesinde üreten firma, yoğun yatırımcı talebi sonrası 2016 yılından beri franchise vermeye başlamıştır.

4.Choco Worlds

2010 yılında kurulan firma, çikolata şelalesi standı kuruyor ve bayilik ücreti talep etmiyor. Ortalama %300 kar marjları yakalanabiliyor.

5.Dastini Bebe Market

Dastini Bebe Market, bebek mamasından bebek oyuncaklarına kadar bebek giyim de dâhil olmak üzere her türlü bebek eşyası satışı yapmakta. DastiniBebe Market, bazı kolay yerine getirilebilen koşullarıyla ücretsiz bayilik vermeye devam ediyor.

6.Otobank

Otobank, otomotiv sektöründe olan bir firmadır ve ücretsiz bayilik vermektedir. Bayilik kurulduğu takdirde yatırım ortalama 6-12 ay içinde geri dönüş yapacaktır. Ortalama kar marjı %100’dür.

7.Aksa Elektrik

Aksa Elektrik, büyümeyi hedefleyen, yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş girişimcilere ücretsiz bayilik imkânı sağlıyor.

8.Selen Su Bayilik

Selen Su firması pet şişe ve damacana üretimi yapmaktadır. Firma ücretsiz bayilik vermekte ve girişimcilere eğitim, pazarlama ve yer seçimi konusunda destek sağlamaktadır.

9.Sabun Dünyam

Firma, bitkisel sabun üretimi yapmaktadır. Bu bayiliğe ücretsiz sahip olarak 2 ay içinde yatırımınıza geri dönüş alabilirsiniz.

10.Kılıf&Kılıf

Gelişen teknolojiyle akıllı telefonlar hayatımıza girmeye başladı. Bu değerli cihazları korumak için ise kılıf üretimi yapılmaya başlandı. Kılıf&Kılıf girişimci ruhlara ücretsiz bayilik sağlayan bir diğer firmalardan birisidir.

11.Kale Güvenlik Sistemleri

Güvenlik alanında uzman olan firma eğitim ve pazarlama desteği vererek girişimcilere yardımcı oluyor. Kilitten kapıya birçok güvenlik sistemini gelişen teknolojiyle takip eden firma ücretsiz bayilik vermeye devam ediyor.

12.Tavuk Dünyası

Ülkenin en iyi tavuğunu yaptığını iddia eden firma kendisi ile birlikte yürüyecek yol arkadaşlarını aramaya devam ediyor.

13.Patso Burger

Patso Burger, fast food türünde hizmet veren firmalardan birisidir. Yurt dışı da dahil olmak üzere franchise bayilik vermektedir.

14.Autowax

Oto boyama ve temizlik sistemleri şirketi olan firmanın hedefi 120 şubeye ulaşmak. Şuan sahip olduğu şube sayısı ise 18.

15.Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi

Kısa sürede iyi bir gelire sahip olma imkânı sunan firma adından da anlaşılacağı üzere mikrofiber bez üretimi yapmakta ve %250 kar marjı sağlama imkânı sunmakta.

16.Çiğköftem

Türkiye’nin yurt dışında en fazla şubeye sahip olan firmasıdır. Firma komple stant ve dekorasyon masraflarını karşılamaktadır.

17.Garanti Araba Araç Kiralama

Kısa sürede 65 şubeye ulaşan firmanın ulaşmak istediği şube hedefi 300’dür. Firma eğitim desteği, proje desteği ve yer seçimi konusunda destek vermektedir.

18.Battalbey Çiğ Köfte

Bir dükkân bulunup tadilat işlemleri bittikten sonra hemen ürün siparişi alan firma, herhangi bir ek ücret, kaparo, isim vb. gibi haklar talep etmemektedir. En iyi kaliteyle en ucuz ürünü piyasaya sunduğunu iddia eden firma ücretsiz bayilik vermektedir.

Bir cevap yazın