Fabrikadan Evlere İş Fırsatları

fabrikadan evlere iş fırsatları

Türkiye düzenli bir şekilde ekonomik olarak yükseliş sağlıyor. Fabrika ve atölye sayılarında oluşan artışla beraber fabrikadan ve atölyelerden evlere iş fırsatı da düzenli bir şekilder artmaktadır. Çoğu fabrika paketleme konusunda evlere iş vermekte olup iş düzeyi büyük şehirlerde artış gösterirken, küçük şehirlerde de kısıtlı şekilde iş fırsatları bulunabiliyor.

Fabrikadan evlere verilmekte olan iş fırsatlar genel olarak paketleme işleridir. Çoğu firma, paketleme bölümünde sürekli şekilde istihdam oluşturmak yerine, bu ihtiyaçlarını evlerde çalışanlara bölerek masraflarını kısmaktadır. Türkiye’de büyük şehirlerde özellikle de Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Kocaeli gibi şehirlerde bulunmakta olan fabrikalar evlere iş vermektedir. Bu fabrikalara ulaşabilmeniz için genellikle şehirlerde yer alan Organize Sanayi Bölgeleri’ne gitmeniz yeterli olacaktır.

Fabrikalar tarafından evlere verilmekte olan işler;

Süs Eşyası Hazırlama
Kibrit Paketleme
Davetiye Katlama
Nikah Şekeri Hazırlama
Sabun Paketleme
Tütün Sarma
Kürdan Paketleme
Mandal Paketleme
Plastik kaşık – çatal paketleme

Fabrikalar tarafından evlere verilmekte olan iş fırsatlarından faydalanmak için ilk olarak gitmeniz gerekecek yer Organize Sanayi Bölgeleri olmalıdır. Büyük şehirlerde ise çoğu yerde OSB bulunurken, küçük şehirlerde bile yer alıyor. Örnek vermek gerekirse 500 bin nüfusa sahip olan Batman’da bile Organize Sanayi Bölgesi’nde 70’ten fazla fabrika yer almaktadır. Burada yer alan fabrikalara ulaşarak evlere iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Evlere iş fırsatları tek başınıza çalışarak aylık maksimum 500 ile 700 tl arasında bir gelir sağlayabilirsiniz. Fakat bir kaç kişi olarak çalışarak uzun vade içerisinde ciddi sermaye birikimi sağlayabilirsiniz. Çoğu girişimci, fabrikalar tarafından almakta olduğu işleri komşularına da paylaştırarak gelirlerini daha fazla artırmaktadır.

Bu tarz çalışan, çalışmak isteyen veya çalışma arkadaşı arayan arkadaşlar aşağıda yorum yazarak iletişim sağlayabilirler.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 4 Yorum )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Cevapla

Tamime

7 ay önce

Merhaba beni ararmisiniz lütfen bu işe ihtiyacım var

Cevapla

Cemile

4 ay önce

Merhabalar plastik ve çatal paketleme işi hakkında bilgi alabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işi olur

Cevapla

Melike Öztürk

3 ay önce

Çok acil ihtiyacım var. Ekibimde mevcut teslimatta herhangi bir sıkıntı kesinlikle olmaz. Antalya’da ikametgah ediyorum.

Cevapla

mehmet

3 ay önce

başka iş fikirleri var mı