Kahve Durağı Cafe Bayiliği

kahve durağı bayiliği

6 sene önce kurulmuş olan Kahve Durağı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde toplamda 86 bayiliğe sahip hale gelmiştir. Kahve Durağı kurulmuş olduğu günden beri franchise fırsatlarını net bir şekilde değerlendirilmektedir.

Kahve Durağı, Türkiye ve dünya üzerinde büyüme adımlarını hızlandırmak için çalışmalar yapıyor. Bu süreç içerisinde bayilik vermeyi sürdürmekte olan firmadan bayilik alabilmeniz için ortalama olarak 300 bin liralık bir yatırım sermayesine sahip olmanız gerekmektedir. Kendisine has bir konsept ile kurulmakta olan bayilik, tamamen renk uyumu ve dikkat çekici bir halde firma personelleri tarafından düzenlenmektedir.

Kahve Durağı bayiliği alabilmek için belirlenecek olan dükkanın iç hacmi 100 m2 ve dış bölümü ise 80 m2 olması gerekmektedir. Firma tarafından alınan bilgilere göre, dış alanda bulunmayan dükkanlar için franchise verilmiyor. Firma bayiliklerinde satılmakta olan ürünler kar marjı ortalama yüzde 70 civarındadır. Firma dönem sonunda ise elde edilmiş olan cironun yüzde 5’ini de katılım payı olarak istemektedir.

Kahve Durağı, bayilik kurulumlarını kendisi tarafından gerçekleştirmekte olup şubede çalışacak olan personel eğitimlerini de bu kapsam içerisinde ana firma tarafından yürütülmektedir. Kahve Durağı bayiliklerinde sözleşme süresi 5 yıl olarak belirlenmiştir.

Kahve Durağı bayilik iletişim 444 9 033.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 Yorum )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Cevapla

Mevlüt DAKIN

4 hafta önce

Kahve Tiryakisi Türkiye Genelin de Franchise Veriyor
Mevlüt DAKIN

Telefon : 0212 591 5 591
Faks : 0212 591 5 592
Gsm : 0535 961 04 04
Web : http://www.kahvetiryakisi.com.tr
E-mail : mevlut@kahvetiryakisi.com.tr
info@kahvetiryakisi.com.tr

Dem Kahve Gıda İç Ve Dış Tic.San.Ltd.Şti.
Ticaret Sicil No: 65453-5
Deniz köşkler Mah. E5 Yan yol (Londra Asfaltı Cad) No:43/A
Dükkan(1)(34310)Avcılar/İstanbul/Türkiye