Mail Okuyarak Para Kazanmak

mail okuyarak para kazanmak

Son senelerde e-posta okuyarak para kazandıran çoğu Web sitesi meydana çıktı. Bu platformlar vasıtasıyla e-posta okuyarak para kazanmak olası. Son senelerde bilhassa bu sitelerdeki artış Türkiye’de de etkisini gözler önüne serdi ve bu artışla beraber Türk girişimciler de bu sektöre yatırım yapmaya başladı.

İnternet üstünden ek gelir arayanlar için oturarak para kazandıran çoğu ek düşünce yer alıyor. Bu platformlardan bazılarında nakit ödeme alabiliyor, bazılarında ise armağan ve alış veriş çekleri kazanabiliyorsunuz. Mail okuyarak para kazanmak istiyorsak bilhassa yabancı dilinizin olması devasa üstünlük sağlıyor. Sadece Türkçe olarak e-posta okuyup para kazanmak istiyorsak bu hususta sınırlı şanslarınız var fakat bilhassa İngilizce biliyorsanız şayet yalnızca e-posta okuyarak para kazanmak olası. Bu sitelerde maaş 2-3 bin dolara kadar ek hâsılat elde edilebiliyor.

MatrixMails – www.matrixmails.com

İnternet üstünden e-posta okuyarak para kazanmak denildiği vakit ilk akla gelen platform MatrixMails’dir. 10 dilden çok görev veren platforma fiyatsız mensup olabiliyor ve okuduğunuz e-posta başına 10 cent ile 1 dolar arası para kazanabiliyorsunuz. Ay nihayetinde 20 doları aştığınız vakit bu elde ettiğiniz paraları Paypal ve muhtelif çevrim içi ödeme yöntemleri ile almanız olası. Mail okuyarak para kazanmak istiyorsak ilk uğramanız lüzumlenen platform MatrixMails’dir. GÜNCELLEME: MatrixMails ne yazık ki 2017 senesi haysiyetiyle kapandı! Alternatiflere göz atın.

Sendearnings – www.sendearnings.com

Son senesinin internetten para kazanma ile ilgili en iyi alternatifleri yayınlayan platformu Sendearnings’dir. Siteye mensup olarak ilk giriş bonusu olarak 5 dolar kazanıyorsunuz. Platformda e-posta okuyarak, video izleyerek ve anket doldurarak para kazanmanız olası. Bu muhtelif seçenekler için sitenin sunmuş olduğu ücretlerde farklılıklar var fakat hepsinde de ay nihayetinde 300 ile bin dolar arası para kazanma şansınız var. Ancak platform İngilizce dilinde görev sağlıyor ve Türkçe ile ilgili sınırlı içerikler var.

Paid To Read E-posta – www.paid-to-read-email.com

Son senelerde süratle artan bir grafiğe bulunduran Paid To Read EMail’de e-posta okuyarak para kazanmak 2017 senesi eşliğinde aktif edildi. Ödeme verilen sıklıkla azalar doğrulusunda doğrulanan platforma fiyatsız kayıt olabiliyorsunuz. Ücretsiz kayıt formunu doldurduktan ardından e-posta adresinize gelen doğruluğunu sağlama linkini onaylayın ve sisteme giriş yapın. Sistemde karşınıza okuyarak bünyesinde ne olduğuna yönelik suallere cevap verir vermeniz isteniyor. Her e-posta için 10 cente kadar ücret kazanabiliyorsunuz.

Paisalive – Paisalive.com

Her okuduğunuz e-posta için 25 sente kadar ödeme yapmış Paisalive son senesinin en iyi anket doldurarak para kazanma platformu olmayı başarmıştır. Ödeme ile ilgili külfet çıkarmayan ve değişik seçenek yayınlayan Paisalive’da ayrı olarak ortaklık sisteminde yer alıyor. Yani sistemde alt azalık yaratarak bunların okuduğu maillerden de hâsılat elde faktörüz olası. Paisalive’a mensup olmak fiyatsız ve ek paketlere geçmek gibi bir vaziyet mevzu bahis değil.

Cash4offers – www.cash4offers.com

Sadece e-posta okuyarak değil anket doldurarak, oyun oynayarak da para kazanma yolları arasında mükemmel alternatifler yayınlayan Cash4offers’de ödeme almanın çoğu yolu yer alıyor. Özellikle ödemeler ile ilgili çekinceleriniz varsa mutlaka bu platformu kullanmanızı öneriyoruz. Hem paypal hem çevrim içi kart hemde armağan çekleri ile ödeme yapmış siteye mensup olmak fiyatsız ve ayrı olarak alt azalık sistemi de var. Aylık 600 dolara kadar hâsılat sağlamak için sitedeki aktiflik sürenizin biraz uzun olması gerekebilir.

Moneymail – moneymail.in

Yine yalnızca İngilizce görev veren ve durumuyla postaların da İngilizce olarak karşınıza çıktığı bir başka e-posta okuyarak para kazanmak sitesi olan MoneyMail’de günlük yüzlerce e-posta okuyarak para kazanabiliyorsunuz. Sistemde puanlama sistemi var ve bu puanlama sistemiyle beraber aynı hayatında ciddi gelir elde etme imkanınız yer alıyor. Ancak mailler için bir doğruluğunu sağlama sitemi var ve okuduğunuz / yorumladığınız maillerden kimileri güvenlik hasebiyle yeniden inceleniyor. O nedenle anketleri baştan savma değerlendirmemenizi öneriyoruz.

“Mail Okuyarak Para Kazanmak” üzerine 6 yorum.

  1. Bana bunun nasıl yapıldığını gösterebilecek bir arkadaş varmı. Ben denedim ama yapamadım arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın