Ordu Evde Ek İş Fırsatları 2023

Ordu Evde Ek İş Fırsatları

Ekonomisi tarıma dayalı olan Ordu şehrinin en önemli gelir kaynaklarından biri fındıktır. Son zamanlarda fındık fiyatının düşmesi ile birlikte yerli halk, kivi ve soya gibi kazançlı tarım ürünlerine yönelmiştir. Sanayi alanında da gelişen Ordu’da laminat fabrikası, Sagra çikolata ve fındık fabrikası, yağ ve çay fabrikaları vardır. Tarım ve sanayi alanında yeni yatırımlar alan Ordu şehrinde son yıllarda evlere ek iş veren firmalarda çoğaldı ve ilgi görmeye başladı. Biz de bu yazımızda sizler için Ordu evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

Ordu Ek İş Fırsatları Nelerdir

Fındık temizleme işi: En garanti ve sık sık yapabileceğiniz iş fındık temizleme işidir. Ordu şehrinde birçok fındık tarlası vardır. Her sene fındıkların toplanması ve işlemlerden geçerek temizlenmesi en son işlem olarak da paketlenmesi gerekir. Firmalar aracılığı ile bu işi yapabilir ve aylık 2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Parke çapağı temizleme işi: Ordu’da Çamsan Poyraz laminat Parke fabrikası vardır. Bu fabrikada binlerce ürün üretilir. Yoğun oldukları zaman fabrikalar, üretilen ürünleri paketleme, kalite kontrol ve temizleme gibi işlemleri dışarıda yaptırıyor. Üretim sürecinde parkelerin üstünde fazla çapak parçalar kalabilir. Bu parçaları temizleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. 

Montaj işi: En çok yapacağınız ek iş modelleri arasındadır. Kalem, mandal, gırgır, makyaj kutusu, askılık vb birçok ürüne montaj işlemi uygulanır. Fabrikalar çoğunlukla bu ürünlerin montaj işleri ile uğraşmak istemez. Bu nedenle dışarıda yaptırırlar. Bu iş ile 1500-2500 TL gibi ek gelir elde edebilirsiniz. 

Etiketleme işi: Satın aldığımız bütün ürünlerin üstünde etiket vardır. Fiyat, barkod, son kullanma tarihi gibi bilgilerin yer aldığı etiketleri evinizde yaparak para kazanabilirsiniz. Etiket makinası aracılığı ile size verilecek çeşitli gıda, tekstil vb ürünlerin üstüne etiket yapıştırmalısınız. Bu iş modeli ile ayda 1200-1600 TL ek kazanç sağlayabilirsiniz. 

Paketleme işi: Montaj işinin ardından en çok yapacağınız iş modeli arasında paketleme türünden işler vardır. Günlük hayatta kullanılan birçok ürün marketlerde, mağazalarda satılmadan önce paketlenmektedir. Kalem, saat, telefon, pil, kılıf, batarya, sabun vb. bir çok ürünün paketleme işini evinizden yaparak çok güzel paralar elde edebilirsiniz.

Nikah şekeri & Davetiye işleri: Ordu’da düğün, nikah vb organizasyon ve etkinlikler vardır. Ordu’da bulunan birçok düğün ve organizasyon vardır. Bu firmalara düzenli olarak düğün, organizasyon ve bu etkinliklerde kullanılmak üzere davetiye işleri gelir. İşleri kısa sürede yetiştirmek zorunda olan organizasyon firmaları ellerinde ki nikah şekeri hazırlama, davetiye katlama gibi işleri dışarıda yaptırır. Çok kolay hazırlanan bu tür işlerle evinizden çalışarak günlük 100 TL kazanabilirsiniz.

Kalite kontrol işleri: Üretilen pek çlk ürünün kalite standartlarına uygun olması gerekir. Yani denetlenmelidir. Fabrikalar ürettikleri ürünün standartlara uygun olup olmadığının ve ürünlerde herhangi bir deformasyon olup olmadığını kontrol etmesi için elemana ihtiyaç duyar. Bu işi yapmak için fabrikaya gitmenize gerek yoktur. Fabrikalardaki ürünler evinize getirilir. Bu ürünleri kontrol ederek ayda 3000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. 

Afyon evde ek iş fırsatları hakkında bilgi almak için: Afyon Evde Ek İş Fırsatları 2023

Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Bu işler dışında birçok evde ek iş modeli vardır. Ordu şehrinde ikamet ediyorsanız ve boş vakitlerinizi para kazandırarak değerlendirmek istiyorsanız bu iş fırsatları için hemen harekete geçebilirsiniz. Bu işlere başvuru yapabilmek için sosyal medya aracılığı ile bilgi alabilir veya bu işlerin ilanını paylaşan internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Tabii ki direkt olarak fabrikalarla da görüşmeye gidebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Ordu evde ek iş fırsatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. 

 

Bir cevap yazın