Watsons Bayilik Almak İçin Gerekenler

Dünya üzerinde en önemli güzellik ve kişisel bakım ürünleri şirketleri içerisinde bulunan Watsons’un bayiliği çok değerlidir. Watsons halihazırda yer alan bayiliğinin alınmasının en zor olduğu kişisel bakım şirketleri içerisinde yer almaktadır.

1841 senesinde kurulmuş olan Watsons, bügün 12 ülke içerisinde 6 bini aşkın mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. Güzellik ve kişisel bakım üzerine olan sektörde adını en tepeye çıkartmış ve sürekli yenilikçi bir ruha sahip Watsons’un mağazalarında 25 bine yakın farklı ürün yer alıyor.

Watsons Şubeleri

Türkiye üzerinde büyük bir önem taşıyan Watsons’un her geçtiğimiz gün daha fazla iş hacmine ulaşmaktadır. Türkiye’de 75 şehir içerisinde şubesi yer alan Watsons’un 290 mağazası ve bu mağazalarında çalışmakta olan 2300 personeli bulunmaktadır.

 

Watsons’un 13 farklı ülke içerisinde farklı markalar adı altında hizmet vermekte olduğunu da söyleyebiliriz. Bu yüzden şirket çok büyük bir kişisel bakım pazarına sahiptir. Sürekli olarak trendleri takip etmekte olan ve yeni ürünler ile müşterilerini memnun etmekte olan Watsons’un Türkiye içerisinde yapılmakta olan anket içerisinde en güvenilen 3 kişisel bakım markasından bir tanesi olduğunu da söyleyebiliriz.

Watsons Bayilik

Watsons hakkında önemli bilgiler edindiyseniz bu şirketin ne kadar önemli bir marka olduğunu ve şirketin markası adına açılmakta olan mağazaların ne derece önemli olduğu hakkında fikriniz bulunuyordur. Şirket bünyesinde hizmet vermekte olan her bayiliğin kısa süre içerisinde yüksek oranda kar elde etmekte olduğunu söyleyebiliriz. Şu an Türkiye’de yer alan 290 mağazanın tamamı yer sene iş hacimlerini artırmaktadır.

Dünya üzerindeki en önemli kişisel bakım şirketinden bir tanesi olan Watsons bayilik almak istiyorsanız bu sandığınız kadar kolay değildir. Şirket birçok şartın eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını istemektedir. Bu şartları size sıraladık.

En az 300 metrekare bir alan
Şehrin en işlek noktası bir yer bulmadıysanız mutlaka AVM’de yer seçilmeli
Sektörde içerisinde en az 2 yıllık iş tecrübesi
8 Metre ön cephe alanı olan
Sermaye gücünün banka hesapları ile kanıtlanabilir olması (Minimum 400.000 $)
Banka teminat mektubu (Rakam değişiklik gösterebilir)

Yukarıdaki bu şartları karşılayabilecek olduğunuza inanıyorsanız Watsons bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Watsons’un iletişim numaraları şu şekilde:

ADRES: Anel İş Merkezi, Ümraniye, İstanbul
TEL: (0216) 635 68 00

Bir cevap yazın