Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

anket doldurarak para kazanma siteleri

Anket doldur para kazan! Mükemmel bir cümle fakat o bunun içerisinde bilmeniz lüzumlenen kimi değerli noktalar var. Son senelerde web ve telefonda bolca boş zamanı bulunanlar içerisinde yeni bir para kazanma tekniği meydana çıktı. Anket doldurarak para kazanma yöntemleri bundan sonra çoğu platformda aktif durumda. İnternet siteleri üstünden kurulan bu sistemler vasıtasıyla anket doldurarak cüzi de olsa para kazanmak olası.

Öncelikle anket doldurarak para kazanmak içerisinde birkaç web sitesine mensup olmalı yada birkaç anket şirketine e-posta atmalısınız. Bu işi yapacaksanız şayet web ve telefon başında boş vaktinizin bolca olması gerekmektedir. Bu tür anketler birkaç sorudan oluşmaz çoğunlukla onlarca sorudur ve çoğunda yalnızca şıklı sualler adına izahlı sualler da bulunmaktadır. Bu nedenle bir iki tık yapıp para kazanacağınızı düşünmeyin.

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMAK

 1. Anket doldurarak para kazanacağınız siteleri bulun.
 2. Bu sitelere realite bulgularınız ile noksansız bir şeklinde kaydolun.
 3. Anketleri kaçırmamak içerisinde bilhassa sitelere verdiğiniz e-posta adreslerinizi sıklıkla muayene faktörüz gerekliliğini unutmamalısınız.
 4. 1-2 site adına onlarca siteye kayıt olmanız gerekliliğini unutmamalısınız. Çünkü anket firmaları her sabah onlarca anket yapmaz, fakat hafta içerisinde 1-2 anket yapar ve şunlar size beğeni edici bir gelir olarak geri dönmez. Bu nedenle birçok anket şirketine kayıt olmanız gerektiğin unutmamalısınız.
 5. Güvenilir siteler bulmaya özen gösterin. İletişim adresi, saklılık verileri gibi ek bulgular sağlamayan sitelere mensup olmayın. Muhtemelen böyle şirketler paranızı ödemez.
 6. Kayıt olmadan evvel şirketin ismini internette arayın ve henüz evvel bu şirket ile çalışmış olanların deneyimlerini inceleyin.
 7. Yabancı dil biliyorsanız kesinlikle ecnebi anket şirketlerine göz atın. Hem daha fazla siteye kayıt olmuş bulunursunuz, hemde bu şirketler daha çok ödeme yapar.
 8. Anketleri doldurduğunuz vakit gerçekçi olun. Eğer aynısı şirkette verdiğiniz cevap verir çelişmeye başlarsa üyeliğiniz sonlandırılabilir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Anket firmaları çoğunlukla belirli kategorideki kişiler ile çalışmak ister. Her anket şirketinin belirli bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Örneğin A firması sadece 30 ile 50 yaş arasındaki kişilerin fikirlerine ulaşmak isterken, B Firması yalnızca 18 ile 24 yaş arasındaki kişilerin fikirlerine ulaşmak ister. Bu nedenle hangi anket şirketinin ne tür isteklerde yer aldığını şirkete sormayı yada varsa saklılık belgelerine göz atmayı savsaklamayın. Bu anket şirketine boş yere kayıt olup beyhude zaman kaybetmenizi önler. Ayrıca kimi anket firmaları eğitim, iş gibi de değişik kategorilerde çalışıyor bulunabilir. Bunlara kesinlikle ilgi faktörüz gerekmektedir.

ANKET DOLDURARAK EN KADAR KAZANIRIM ?

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak para kazanma

Anket sitelerine mensup olduktan ardından bu siteler üstünden para kazanmak istiyorsak sık sık gelen bütün anketleri doldurmanız gerekmektedir. Bu anketler içerisinde şirket anket evvel alacağınız fiyatı belirtir. Anketin kapsamına göre değişmekle beraber çoğunlukla bir anket 1 ile 10 dolar arası ücret kazanmanızı sağlar. Bazı kısa anketler ise fazlaca daha az fiyatlar verebilir. Bu anketleri seçtikten ve doldurduktan ardından sitedeki üyeliğinizin bakiyesine bu ücret ilave edilir. Birçok şirket ödeme içerisinde bir alt sınır belirtir. Yani bu bir anket doldurup ücret almanızı sağlamaz, bu nedenden dolayı sıklıkla yeni anketleri muayene etmeli ve çoğunlukla 50 dolar olan bu alt limite ulaşmanız gerekmektedir. Bu sınırı tamamladıktan ardından ücretinizi meselesiz bir şeklinde alabilirsiniz. Anket firmaları ödemeleri değişik şekillerde öder.

Bilinmekte olan geçer ödeme şekilleri ise:

 • HAVALE & EFT
 • ÇEK
 • HEDİYE ÇEKİ
 • ONLİNE ÖDEMELER (PAYPAL & SKRIIL)
 • ASTROPAY
 • BITCOIN

Tüm bu ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ancak kimi şirketler sadece bir bölümü ile çalışıyor bulunabilir. Bu verileri siteye kayıt olmadan evvel öğrenmenizi tavsiye ederiz. Bu yeniden boşa zaman kaybı yaşamanızı büyük oranda önler.

ANKET DOLDURMA SİTELERİ

Anket doldurarak oturduğunuz yerden para kazanma şansınız var. Ancak böyle anket siteleri sıklıkla dolandırıcılar doğrulusunda da sarf edilen bir kılıf olması sebebi ile her anket sitesine güvenmemenizi öneriyoruz. Piyasada çoğu emin ve para kazandıran anket siteleri var. Bu Survey platformlarını kullanarak internetten para kazanma şansınız var.

Mobrog – www.mobrog.com

Önerdiğimiz para kazandıran anket siteleri arasında bulunan Mobrog defa epey zamandır bu sektörde yer almakta.
Türkiye’de de ciddi irtibatları tespit edilen Mobrog, anket başına 1 ile 7 TL arası ücret sağlıyor. Kişisel bulgular içerisinde ciddi bir savunma gerçekleştiren Mobrog’da çoğu kategoride anketler bulunmasına rağmen enteresan ve keyifli onlarca anket de yer almakta. Dünyanın tahminen 70 ülkesinde gayret gösteren Mobrog’u kullanarak para kazanmak istiyorsak şayet anketleriniz arasındaki tutarlılığa mutlaka ilgi faktörüz gerekmektedir. Örneğin bir ankette TV takip edilmekten hoşlandığınızı söyleyip bir ankette hoşlanmadığınızı söylerseniz hesaplarınız kapatılabilir. Bu nedenle anketlere verdiğiniz bulguların doğru olmasına ilgi edin.

Myiyo – www.myiyo.com

Halihazırda piyasadaki en iyi anket doldurarak para kazanma sitelerinden bir tanesi olan Myiyo’da kolay bir form doldurulduktan ardından kayıt olabiliyorsunuz. AD – SOYAD ve E-posta gibi verileri doldurduktan ardından düzenek içine giriş yapıyorsunuz. Burada hangi anketler ile ilgilendiğinize yönelik birkaç şık karşınıza geliyor. Bu şıkları doldurduktan ardından Myiyo size makul bir anket açıldığı vakit E-posta adresinize bilgilendirme gönderiyor. Maildeki bağlantıyı kullanarak bu anketlere katılabiliyorsunuz. Her anket içerisinde 1 ile 5 Euro arasında ücret alabiliyorsunuz. Eğer hesabınızdaki ücret 20 Euro’yu geçerse ödeme talep ediyorsunuz. Myiyo’da politika, eğlenmek ve ürünler ile ilgili sıklıkla onlarca yeni anket bulabilirsiniz. Önemli olan proses bu anketlerde meblağlı olmanız.

Joinhiving – www.joinhiving.com

2014 senesinden ardından değişik dillerde yayın yapmış Joinhiving, bu sene haysiyetiyle Türkçe şeklinde de görev vermeye başladı. Henüz Türkiye’de defa aktif olarak kullanılıyor olmasa da anket ile ilgili gayet iyi analiz eder bulabiliyorsunuz. Platformda anket başına aldığınız ücretler 1 ile 2 Euro arasında farklılık işaret ediyor. Ortalama olarak her anket içerisinde 20 ile 40 dakika arası zaman ayırmanız gerekecek. Joinhiving’da ayrı olarak İş Ortaklığı Programı da yer alıyor. Yani alt azalar oluşturup onlardan da para kazanma şansınız var. Platformda Paypal ya da çoğu değişik ödeme yöntemiyle paranızı alabilirsiniz.

Daedalusonline – www.daedalusonline.eu

Sınırlı bir anket veri tabanına sahip anket siteleri arasında bulunan Daedalusonline’da anket kullanıcı arasında çekiliş yapılıp yalnızca hudutlu sayıdaki şahıslara kapsül armağan edilmektedir. Çok değerli bir seçenek site arasında yer almayan Daedalusonline’i kullanacaksanız şayet yalnızca 30 dakikanızı ayırmanız yetiyor.

Napolyon – www.napolyon.com

Türkiye’nin değerli ölçüde çevrim içi inceleme veri tabanına sahip Napolyon.com, 1 milyonun üstünde kayıtlı üyesine alaka alanları ve tercihlerine makul incelemelere katılmasını sağlayarak katıldıkları araştırmalardan kazandıkları puanlarla; birçok güzide markanın indirimlerinden istifade etme, kültür sanat ve spor etkinliklerine katılma, takviye kuruluşlarına takviye olma gibi birçok bölgede fırsat sahibi olma olanağı sağlıyor.

Fikir Piyasası – www.fikirpazari.web.tr

Türk anket siteleri arasında bulunan Düşünce Piyasası anketler ve incelemeler içerisinde nakit ödeme inşa etmek adına muhtelif armağanlar sunuyor. Genellikle alış veriş çekleri veren Düşünce pazarında bu aralar market zinciri olan Carrefour’dan indirim çekleri dağıtılıyor. Dünyaya da açılan Düşünce pazarında her hafta görülmemiş anketler var. Anketler kullananlara e-posta yolu ile iletiliyor bu nedenden dolayı kullandığınız bir e-posta adresini sağlamanız faydanıza olacak.

MarketAgent – www.marketagent.com

850 bin azaya bulunduran MarketAgent, Türkçe şeklinde de görev sağlıyor ve Türkçe kullanıcılarına da değerli anketler vererek para kazanmalarını sağlıyor. Para kazandıran anket siteleri arasında bulunan MarketAgent’te anketler içerisinde kazanılan parada ciddi farklar yer alıyor. Bazı anketler içerisinde 1-2 kuruş kazanılırken, kimi anketlerde 10 TL kazanabiliyorsunuz. Sistemde ayrı olarak elde ettiğiniz paraları armağan çeklerine dönüştürme şansınız da yer alıyor. MarketAgent’te ortaklık sistemi de var başka bir deyişle alt kayıt oluşturup onlardan da ek iş sağlama şansınız yer alıyor.

Valuedopinions – www.valuedopinions.com.tr

Nakit para kazanılmayan fakat ilgi çekici ve mutlaka işe yarayan armağan çekleri yayınlayan Valuedopinions’da Türkçe görev vermeyi 2 senedir sürdürüyor. Sitede maaş 30 – 40 yeni ankete ulaşma şansınız var. Valuedopinions şuanda Hepsiburada’nın armağan çeklerini dağıtıyor. Yani çevrim içi olarak armağan çeklerini kullanarak istediğiniz eşyayı indirimli olarak alabiliyorsunuz. Bu platformu da öneriyoruz fakat platform bilhassa meblağlılık ile ilgili defa sınırlamalara sahip. Hesabınızın kapanmaması içerisinde verdiğiniz verilere ilgi faktörüz gerekmektedir.

Bir cevap yazın