Evde Çerez Paketleme İşi

Evde fındık, fıstık, çekirdek ve benzeri gibi kuruyemiş paketlemesi ile sizlerde evde oturarak para kazanabilirsiniz.

Sizlerde evde iş fikirleri arıyor ve basit bir iş arıyorsanız bu yazımızdan yararlanabilirsiniz. Türkiye’de ev hanımları tarafınca aranan evde iş fikirleri oldukça sınırlıdır. Bundan dolayı biraz çaba göstermeniz gerekmektedir. Son zamanlarda kuruyemiş fiyatlarında oldukça artış görüldü. Artışla birlikte tüketim ihtiyaçlarının sınırlandırılması oldu. Örnek vermek gerekirse 1 kilogram fıstık almak artık sıklıkla yapılan bir şeyden çıktı. Bu yüzden kuruyemiş paketleme işleri daha fazla tutmaya başladı. Küçük çaplı marketler ve ayaküstü satıcılar tarafınca kullanılan 100 200 gramlık paketleme kuruyemişler daha fazla tercih edilmeye başladı.

Kuruyemiş Satılabilecek Alanlar

Toptan fındık, fıstık, çekirdek ya da diğer kuruyemişleri 100 200 gramlık paketler halinde bölerek sizlerde satışa sunabilirsiniz. Satış noktaları için birden fazla alternatifiniz bulunmaktadır. Bunların içerisinde küçük marketler ve seyyar satıcıları tercih edilebilir. Evinizin önünde ya da size yakın çarşılarda bu kuruyemişleri kendinizde rahatlıkla satabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse 40 liraya alınacak olan fındık, 100 gramlık 10 pakete bölünebilir ve bu paketleri 7 8 tl aralığında rahatlıkla satabilirsiniz. Bu şekilde 2 kata kadar gelir sağlamış olabilirsiniz. Daha çok yürüyüş yollarına yakın alanları tercih ederek kuruyemişlerinizi daha çabuk satabilirsiniz.

“Evde Çerez Paketleme İşi” üzerine 1 yorum.

  1. Paketleme işine çok ihtiyacım var istanbul ümraniye de oturuyorum bu işe ayıracak vaktim oldukça fazla

Bir cevap yazın