Evde Bebek Tokası Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş yapmak isteyen bayan girişimciler için para kazanma fikri olan bebek tokası ile aylık 1 2 bin lira arası gelir etmeniz mümkün olacaktır. Sizlerde evlerinizde oturarak bebek tokası yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer şehrinizde yer alan bu tarz tokaları satabilecek olduğunuz iş yerleri ile yüz yüze görüşmeniz gerekecektir. Bu iş yerlerine farklı ve el yapımı bebek tokaları üretmekte olduğunuz belirterek komisyon usulü şeklinde çalışma teklifinde bulunabilirsiniz. Üretecek olduğunuz bebek tokalarını ayrıca sosyal medya hesabı açarak satışa sunarak müşterileri kendiniz de bulabilirsiniz.

Evde ek iş fırsatı olarak görünmekte olan bebek tokası yapımı, el becerinize güveniyor ve bu işi yapabilirim diyorsanız hiç zor olmayacaktır. Malzemeleri normal bir aksesuarcı veya toptancıdan temin edebilirsiniz. Youtube üzerinde yer alan videoları izleyerek üretebilecek olduğunuz bebek tokalarına örnek video bulabilirsiniz. Malzemeler için ortalama olarak ilk başta 200 300 tl arası bir sermayeye ihtiyacınız olabilir. Bunun dışında bir ihtiyacınız olmayacaktır.

200 300 liralık alacak olduğunuz malzeme ile ortalama olarak 100 bebek tokası üretmeniz mümkün olmaktadır. Bu üretecek olduğunuz bebek tokalarını ise piyasada 15 ile 20 tl arasında bir fiyata satabilirsiniz. Yani 200 300 liralık masrafınız ile 1500 2000 lira arası bir ciro sağlayacaksınız.

Bebek aksesuarları satan yerlerle görüşürken mutlaka yanınızda numune götürmeyi unutmayın. Kesinlikle sizde bir kaç örnek isteyeceklerdir. Güzel ilgi odağı olacak tokalar üretiyorsanız eğer uzun vadeli bir iş şeklinde çalışabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ilgi odağı olacak tokalar yapmak.

Bebek Tokası Örnekleri

Bir cevap yazın