Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak

Son zamanlarda birçok şirket tarafından bütün tuhafiyecilere, AVM’lere ve farklı satış noktalarına satılmakta olan plastik ya da metal anahtarlıklara ilgi azaldı. Evde otururken genellikle ev hanımları tarafından yapılmakta olan ve kişiye özel tasarımlara sahip ilginç anahtarlıklar daha çok ilgi çekmeye başladı.

Ev kadınları, ev ekonomisine katkı sağlamak adına yapılmakta olan anahtarlıkları üreterek sizlerde aylık 2 3 bin liraya kadar ek kazanç sağlayabilirsiniz. Evde anahtarlık yapımını yapabilmeniz için çok ciddi bir sermaye ihtiyacınız bulunmuyor. Sizlerde nasıl anahtarlık yapacağım diye soruyorsanız, bunun için sizlere fikir vereceğiz.

Yapacak olduğunuz anahtarlıkları mahallenizde, şehrinizde yer alan tuhafiyecilere ve bu tarz ürün satışı yapan iş yerlerine satabilecek olduğunuz gibi aynı zamanda İnstagram ve Facebook üzerinden de rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Daha çok instagram üzerinden bu tarz satışlarda yoğun talep bulunuyor. Yapacak olduğunuz anahtarlık genel olarak farklı ürünlerden olacak. Bu ürünleri de tuhafiyecilerden temin edebilirsiniz.

İşinizi ne kadar hızlı bir halde bitirirseniz o kadar çok müşteriye ulaştırır ve daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Sizlerde nasıl anahtarlık yapabilirim, örnek var mı ? gibi sorularınız için bir kaç video derledik.

Bir cevap yazın