Gratis Bayilik Başvurusu ve Şartları

Sizlerde kozmetik sektörü içerisine giriş yapmak istiyorsanız ve bu sektör içerisinde isminden fazlaca söz ettirmekte olan Gratis firmasından bayilik alabilmek istiyorum diyorsanız bu yazımızda Gratis bayilik ayrıntılarını sizlere anlatmaya çalışacağız. Gratis bayilik sağlıyor mu, Gratis franchise için gerekli sermay, Gratis bayilik alma, Gratis şube açma gibi ilk olarak bu soruların yanıtlarını sizlere araştırdık. Gratis bayilik – Gratis franchise şartları nelerdir şimdi gelin hep beraber Gratis bayilik verilerine ve Gratis mağazası verilerine göz atalım.

Gratis Bayilik

Son dönemlerde; AVM ‘lerde ve canlı caddelerde hepimizin ilgisini çeken tabelalardan bir tanesi de Gratis mağazalarına ilişkin olanlardır. Hızla sayıları çoğalan Gratis mağazaları; Sedes Holding içeriğinde Demir Sabancı doğrultusunda 2002 senesi bakımından faaliyetlerine başlamış ve son zamanlarda kozmetik üstüne gayret gösteren en tanınmış mağazalardan ilk başta gelenlerinden birisi durumuna gelmiştir. Son tespitlere göre 300 ‘den çok mağazası tespit edilen Gratis; bu süratli bayileşmeyi fazlaca kısa bir müddette gerçekleştirmiştir.

Gratis Bayilik Şartları

Gratis ‘in ürünleri içerisinde; bebek ve anne malzemeleri, ağız bakımı ürünleri, çocuk ürünleri , erkek ve bayan bakım malzemeleri, duş ve banyo malzemeleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım malzemeleri, koku ürünleri ve farklı yenilikçi olabilecek renkli kozmetik ürünleri tarzında birçok muhtelif ürün yer almaktadır.

DipNot: Gratis firmasından edindiğimiz nihai bilgiye göre Gratis franchise vermemektedir. Tüm şubelerini kendisi içeriğinde açmaktır. Bu nedenden kaynaklı gratis franchise bedeli olmamaktadır. Gratis franchise verdiğinden buradan sizlere verisini aktaracağız.

Gratis ne şekilde Açılır?

Gratis şu an da franchising vermemekte bulunduğu için Gratis firması kendisi tespit ettiği şartlar ve belirledikleri lokasyonlar tarafında bayilik ve şube açmaktadır. Sizler de kozmetik pazarında süratle büyümeye devam eden Gratis ailesine katılmak için Gratis bayilik alma ve şartları hakkında; detaylarda vermiş olabildiğimiz etkileşim verileri aracılığı ile şirket yetkilileri ile irtibata geçerek, bayilik koşulları konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilir. Bilgi alma ve başvuru işlemleri için hafta içi mesai saatleri arasında aramanız gereklidir.

Bir cevap yazın