Hafta Sonu Ek İş Yapmak

Hafta içi iş, okul, çocuklar bunlar şunlar derken yorulduğunuz meydana gelmiştir. Ancak hafta sonları dinlenmek adına tekrardan çalışmayı düşünüyorsanız hafta sonu ek gelir modellerinden birini tecrübe ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu boş oluyor, işiniz olmuyorsa ve ek gelire gereksiniminiz oluyorsa yapabilecek olduğunuz işler 2 günlük diyebileceğimiz işlerden oluşacaktır. İster hanenizde dilerseniz dışarıda yapabileceğiniz birbirinden değişik hafta sonu iş ilanları sizlerle…

Ödev yardımcısı Olun!

Bir öğrenciyseniz hafta sonu sizin için boş geçebilir veyahut derslerinizden çoğalan süreyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizden ufak olan talebelere ise derslerinde yardımcı olarak ödev yapar iken soracakları sualleri cevaplayabilirsiniz. Aile fertleri hafta sonlarında çocuklarının ders çalışmamasından sıkkın oldukları için ve başka işleri ile ilgilenmekten çocuklarına zaman ayıramadıkları için ödevler ile ilgili sizden takviye alabilirler.

Stant Elemanlığı Yapın!

Pek fazlaca market veyahut mağaza hafta sonu çoğalan yoğunluktan yararlanmak için değişik ürünlerin tanıtımını yaparlar. Marketlerin içine girdiğinizde göreceğiniz birkaç stant personelinden biri neden siz olmayasınız. Hafta sonu ek gelir arayışları içinde bu meslek modeli epey değişik ve mantıklı olacaktır.

Hafta Sonu En İyi İş Hobiler!

Hafta sonları tüm bir haftanın yorgunluğunu atmak istiyorsunuz fakat çalışmak mecburiyetinde kalıyorsanız yapabileceğiniz en para getiren ve rahatlatan alan kuşkusuz ki hobiler. Evinizde nikâh şekeri gerçekleştirmekten keçeden ürünlere, dikiş dikmekten fotoğraf yapmaya kadar birbirinden değişik uğraşlarınızı yaşama geçirebilirsiniz.

Hafta Sonu Tişört Giyin!

Genel olarak gezmeyi seviyor ve hafta sonu iş ilanları içinde kaybolanların buluş olarak bulduğu en tanınmış meslek reklam tişörtü giymek. Herhangi bir firma doğrultusunda size verilen tişörtleri giyerek dilediğiniz yeri gezebilir ve dilediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Hatta dost grubu iseniz yüzünüze maskeler takarak sokaklarda reklam firmalarına ilişkin billboard nakliyeciliği yapılabilir dilediğiniz vakit bir mağaza içerisinde gezebilir ya da çay, kahve tüketebilirsiniz.

ek gelir fikirleri
ek gelir fikirleri

Tezgah Açın!

Hafta sonu ek iş yapmak istiyorum, ne tür işler yapabilirim diye aklınızda soru işaretleri varsa, yakınlarınıza kurulmakta olan hafta sonu pazarları içerisine sizlerde tezgah açabilirsiniz. Tezgahta kullanmakta olmadığınız eşyaları veyahut okumuş olduğunuz kitapları satabilecek olduğunuz gibi cilt bakım ürünleri tezgahınızda birkaç şahsa fiyatsız cilt bakımı da yapımı sağlayarak müşterilerinizi toparlayabilirsiniz. Toptancılardan alacak olduğunuz kıyafet türü şeylerde epey kazanç sağlayacaktır.

Hafta Sonu İşleri

Hafta sonu iş arıyorum fakat bulamıyorum diyorsanız ütü yapılabilir, makale yazabilir, yalnızca hafta sonları enteresan resimler ve videolar çekerek satış yapabilirsiniz. Hafta sonu toplantıları için yiyecekler hazırlayabilir veyahut web üstünden danışmanlık hizmeti sunarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın