İzmir’de Evde Ek İş Fırsatları

Rutin şekilde çalışmalarınıza devam ediyor ve kazanmakta olduğunuz para aileniz için geçiminize yetersiz kaldığını yada iş bulmakta zorluk çektiğinizi düşünüyorsanız İzmir’de evde ek iş ilanlarıyla kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin büyük illerinden olan İzmir’de ek iş arayanlar için bir çok farklı ilanlar bulunmaktadır. Bay ve bayanların yapabilecek olduğu bazı iş fırsatlarını derledik.

İzmir Galoş Paketleme İşi

İlk olarak sizlere galoş paketleme işini tanıtalım istedik. Özel hastane bölgelerinde ve bir çok farklı iş yerlerinde ortamların daha temiz tutulması için hijyen açısından gerekli olan galoşlar bundan dolayı her dönem fazlaca talep edilmektedir. Ayakkabıyla içeriye girilmesi istenmeyen tüm bölümlerde kullanılmakta olan galoşların paketleme işinde herhangi bir yetenek ve bilgi gerekmeden tamamen el pratikliği isteyen bir ek iştir.

Galoş paketleme işinde en önemli unsur hijyendir. Ek iş vermekte olan firmalar bu konuda titiz davranmaktadır. Bir sermaye gerektirmeden başlayabilecek olduğunuz galoş paketleme işinde her paket 50 kuruşla 75 kuruş gelir elde edebilirsiniz. Eğer iş disiplininiz bulunuyorsa ve düzenli şekilde gerçekleştirebilirseniz 1750 ile 2500 tl arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Yeni telefonlar piyasaya çıkmasıyla beraber yeni farklı telefon kılıfları da aranmaktadır. Telefon kılıfı süsleme işi yaparak devamlı şekilde gelir elde edebilirsiniz. İzmir bölgesinde yüksek bir talep olan telefon kılıflarını firmalar çeşitli kalitelerde ve tasarımlarda evde ek iş yapmak isteyen kişilere vermektedir. İşlerin kalitesini görmek ve test etmek adına sizlerden bir iki numune örnek istemektedir. Diğer evde ek gelir işlerine göre biraz zahmetli olan telefon kılıfı süsleme işi aynı zamanda ücret olarak da diğer işlere göre daha fazladır. Hazırlamış olduğunuz bir telefon kılıfı süslemesi için 1.5tl ile 3tl arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Ne Kadar Gelir Elde Ederim ?

İzmir bölgesinde bir hayli ek iş vermekte olan firma bulunmaktadır. Bu firmaların çalışma stilleri ve ödemekte oldukları ücret işlerin türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Evde oturarak düzenli şekilde yapacak olduğunuz ek işlerle aylık olarak ortalama 2500 tl ile 3500 tl arasında bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Bu konudaki önemli husus işleri sorunsuz şekilde zamanında teslim etmek ve seri çalışmaktır. Ne kadar seri şekilde yaparsanız o kadar yeni işler alarak gelirinizi yükseltebilirsiniz.

İzmir evde ek iş ilanları bütün ilçeler için geçerli olmaktadır. Ek iş fırsatı sunan firmalar başvurularınızı olumlu şekilde değerlendirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlarlar. Sizlerde İzmir’de evde ek iş yaparak gelir elde etmek istiyorsanız, yazımızın alt kısmında yer alan yorumlar bölümünden iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilir ve bu şekilde hızlı iletişim kurabilirsiniz.

“İzmir’de Evde Ek İş Fırsatları” üzerine 3 yorum.

Bir cevap yazın