Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

İnternetin hayatımızın merkezine oturmasıyla birlikte, gelir elde edebileceğimiz bir takım farklı uygulamalar da ortaya çıkmıştır. Bu anlamda, internette vakit geçirirken geçirdiğiniz vakti kazanca çevirebilirsiniz.  Bu anlamda yazımızda para kazandıran mobil uygulamalar konusunda, birkaç öneri vermeye çalıştık. Faydalı olmasını umar, keyifli okumalar dileriz.

Money App

Money app adlı uygulama, para kazandıran mobil uygulamalar listesinde ilk sırada önereceğimiz uygulama. Temelde, herhangi bir ürün ya da hizmete yönelik deneyimlerinizi kişilere aktararak para kazanacağınız bir uygulama. Money App uygulamasını Appstore ya da Play store’dan kolaylıkla temin edebileceğiniz bu uygulamada yapmanız gereken bir kullanıcı profili oluşturmak ve yapacağınız değerlendirmeler ve uygulamanın size verdiği görevleri tamamlayarak para kazanmak.

Bounty

Para kazandıran mobil uygulamalar içerisinde son dönemlerde oldukça popüler bir uygulama olan Bounty uygulaması, üyelerine bir takım görevler veriyor ve bu görevleri tamamlaması koşuluyla ödeme yapmayı vaat ediyor. Uygulamayı akıllı mobil cihazınıza appstore ya Play Store’dan indirdikten sonra, bir kullanıcı kaydı oluşuyor ve bu kaydı gelecek olan doğrulama kodu ile onaylıyorsunuz. Ardından uygulama size farklı özellikteki görevlendirmeleri yapamaya başlıyor. Uygulama üzerinde çeşitli ürünlerle ilgili yorumlar, anket yaparak para kazanmak gibi görevler oluyor.

Artiway

Günümüzde hemen hemen hepimiz bir ya da birkaç sefer ya da sürekli bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapıyoruz. Şimdi bahsedeceğimiz uygulama, internetten alışveriş yapmayı alışkanlık haline getirmiş kişilerin tam anlamıyla aradığını bulacağı bir uygulama, Artiway uygulaması, internet üzerinden yapılan alışverişler kanalıyla para kazandırıyor. Uygulamanın, ülkemizde ve yurtdışında faaliyet gösteren hemen her siteyle anlaşması bulunuyor ve Artiway kanalıyla yapılan tüm alışverişlerden oluşturduğunuz kullanıcı hesabınıza bonuslar yükleniyor. Uygulamada kazandığını bu bonusları, dilerseniz yine alışverişlerinizde kullanabiliyor, dilerseniz de nakit olarak hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Airbnb

Son dönemlerde dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan bir uygulama olan Airbnb, ülkemizde de kısa bir süre öncesinde kullanılmaya başlandı. Temelde, evinizin bir odasının, talep eden birine konaklama amacıyla kiraya verilmesi eylemine dayanan bu uygulamada, yapmanız gereken bir kullanıcı kaydı oluşturmak. Daha sonraki süreçte, gelecek kişiye evinizde ayırdığınız alanın görsellerini görmesini sağlayarak karar vermesine yardımcı oluyorsunuz. Söz konusu kişi ödemesini yapıyor ve konaklama amacıyla belli bir süreliğine evinizde kalıyor. Bu sayede siz de eviniz kullanmadığını bir odadan gelir elde ediyorsunuz. Özellikle öğrenciler ve dar gelirli kimseler için oldukça işlevsel olan bu uygulamayı, telefonunuza indirerek, lokal bir otel işletmecisi olabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler

İnternetten para kazanmak söz konusu olduğunda, en yaygın yöntemlerden biri de anket doldurarak kazanılan meblağlardır. Bu anlamda dünya arama motoru devi Google’da kullanıcılarına bu tarz bir uygulama ile para kazanma imkanı sunuyor. Yapmanız gereken şey, Google ödüllü anketlere üye olmak ve Google’ın sizden talep ettiği firmalar hakkında farklı açılardan değerlendirme yapmak. Bu özelliği ile para kazandıran mobil uygulamalar listesine Google’da verdiği hizmetle girmiş oluyor.

 

Slide Joy

Para kazandıran mobil uygulamalar içerisinde oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Slide Joy uygulaması, kullandığınız telefonunuzun ekran kilidine reklam koyuyor ve telefonunuzu gün içerisinde doğru zamanlarda kontrol ettiğinizde para kazanmanıza yardımcı oluyor. Telefonunuzu her açtığınızda telefonunuzun ekranında bir takım uygulamalara ve sayfalara ait haber ve reklamlar beliriyor. Yapmanız gereken tel şey bu esnada tuş kilidini kontrol etmek. Reklamları görüntülemeniz ve site ziyaretlerinde bulunmanız Slide Joy uygulamasının beklentisi içerisinde yok. Yapmanız gereken tek şey ara ara telefonunuzu kontrol etmek.

FARKLI PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

Yazı Yazarak Para Kazanmak

Üretim Fikirleri

Bir cevap yazın