THY, Part-Time Eleman Arıyor

Türkiye’nin dünya üzerindeki en değerli markası olan Türk Hava Yolları, part-time şeklinde çalışmakta isteyen kişiler için ilan açtı. THY tarafından açılmış olan ilana göreyse firmanın 18 kentte yer alan havalimanları içerisinde görevlendirilmek üzere personel alınacak.

THY tarafından alınan bilgilere göre, başvurular Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Van yerleri için olacak görünüyor.

Part-time iş ilanı çalışma saatlerine göre ise ücret verileceği belirtilirken, ortalama olarak haftalık olarak 20 30 saat arasında çalışma fırsatı sağlanacak. Başvuru için aranmakta olan şartlar, Türkiye vatandaşı olmak, 1994 ile 1999 arasında doğumlu olmak ve THY’nin kurumsal internet sayfası üzerinden başvuruda bulunmak.

Aranmakta Olan Üniversite Bölümleri

THY’nin part-time olarak iş ilanına başvuru yapabilmek için aşağıdaki bölümler tarafından mezun olunması gerekmektedir.

Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri, Hava Lojistiği, Havacılık Elektirik Elektroniği, Hava Trafik Kontrol Bölümü, Havacılık İşletmeciliği, Havacılık Yönetimi, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi, Lojistik, Lojistik Ve Taşımacılık, Lojistik Yönetimi, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik Ve Elektroniği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Uçak Elektroniği, Uçak Gövde Bakım, Uçak Gövdesi, Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Ve Lojistik, Uçak Motoru, Uçak Teknolojisi, Uçak Yer Destek Sistemleri, Uçuş Harekat Yöneticiliği, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yer Hizmetleri.

Bir cevap yazın